Share |

Jameson tipy na vánoční dárky

foto: Jameson

Jameson přichystal před Vánoci dárková balení. Vybírat můžete z:
 
Jameson Irish Whiskey – Nejprodávanější irská Whiskey světa, která za svůj úspěch vděčí unikátní trojité destilaci. Ne dvě, ani pět, ale právě tři destilace dokážou vyrobit whisku tak jemnou, jak jen může být. Je známá svou delikátní jemnou květinovou vůní s jemnými tóny dřeva a decentní medovou sladkostí. Její vyladěná chuť připomene ořechy a vanilku s podtextem zralé višně.

Jameson Gold Reserve – Uspokojí i ty nejnáročnější. Spojují se v ní desetileté a třináctileté whiskey. Přičichnete-li ke sklence s touto whisky, ucítíte vůni dřeva, ječného sladu a obilí, se stopami sladkého sherry a mentolu. Následně Vás překvapí medově sladká, vzápětí pak kořeněná chuť s ozvěnou lesních plodů a hrušek.

Dárkové balení Jameson Irish Whiskey se sklenkami – Tato sada má styl. S originálními whiskovkami zapůsobíte na své hosty. Jejich tvar vám umožní vychutnat si Jamesona tak, jak to má být. Decentní logo na sklenici navíc nenechá Vaše přátele na pochybách, že jim servírujete skutečnou kvalitu.

Dárkové balení Jameson Irish Whiskey s placatkou – Ideální dárek nejen pro  muže! Láhev Jameson Irish Whiskey spolu s praktickou placaticí na cesty. Tak můžete mít svou oblíbenou whiskey stále při sobě a vychutnat si ji třeba i na horách.

www.jameson.cz 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.