Share |

Vyhrajte degustaci v Jameson busu!

foto: Jameson

Příznivce Jameson Irish whiskey čeká ojedinělý pohyblivý svátek. Do České republiky opět míří Setra 328 DT, čtyři metry vysoký a devatenáct tun těžký patrový autobus s výsostnými znaky nejprodávanější irské whiskey na světě, aby prezentoval kompletní portfolio Jameson Single Distillery v Midletonu.

 Chcete vyhrát degustaci v Jameson buse a lahve Jameson ve středu 29. 8. v 19 hod (přesně) na Rašínově nábřeží v Praze? Napište nám na protisedi@protisedi.cz , kolikrát je jemná irská whiskey Jameson destilována? Do předmětu pište SOUTĚŽ JAMESON BUS, soutěž končí v úterý, 28. 8. 2012 ve 13:00.
Za první správnou odpověď vyhráváte dva vstupy do J Baru v Jameson busu na degustaci + lahev (29. 8. v 19 hod), za druhou správnou odpověď jeden vstup do J Baru v Jameson busu na degustaci + lahev (29. 8. v 19 hod) a třetí výherce získá lahev whiskey.  Výherci budou kontaktováni emailem.

Nápovědu najdete na www.jameson.cz

Zasláním e-mailu potvrzujete následující: Uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 SB., o ochraně osobních údajů (dále jen "Zákon o ochraně osobních údajů") souhlas se zpracováním mou osobou zde poskytnutých osobních údajů fyzické osobě Jana Kománková jakožto správci, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího zpracování dat ukládáním na nosiče informací a vyhodnocováním souboru údajů na dobu 10 let od udělení souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.