Share |

Je tu soutěž s Jamesonem!

foto: Jameson

Projekt Jameson Done in 60 Seconds je soutěží probíhající již několik let ve světě, od roku 2011 také v České republice. Nadšení filmaři mají za úkol zpracovat svůj oblíbený film a vtěsnat jej do pouhých 60 vteřin. Vtipně, poutavě, umělecky a jak jinak než... s nadhledem! Irská whiskey Jameson proto letos opět vyzývá všechny filmové fanatiky, fanoušky a nadějné budoucí režiséry k účasti v každoroční soutěži amatérských filmařů Jameson Done in 60 Seconds. O filmařské soutěži si víc přečtěte tady.
 
Ale teď pro vás máme soutěž jinou! Je libo láhev Jamesona, bekovka a brýle? Napište nám na protisedi@protisedi.cz, kdo vyhrál mezinárodní finále v loňském roce? Do předmětu pište SOUTEZ JAMESON,  vyhrávají autoři prvních 3 správných odpovědí. Uzávěrka soutěže je 6. 6. 10:00, výherci budou kontaktováni emailem.

http://www.jamesonempirediss.com/

Zasláním e-mailu potvrzujete následující: Uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 SB., o ochraně osobních údajů (dále jen "Zákon o ochraně osobních údajů") souhlas se zpracováním mou osobou zde poskytnutých osobních údajů fyzické osobě Jana Kománková jakožto správci, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího zpracování dat ukládáním na nosiče informací a vyhodnocováním souboru údajů na dobu 10 let od udělení souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.