Share |

V pop-up klubu Neone se chystá EndlessBeefViolence

foto: PR

Po třech vydařených mejdanech pod taktovkou BeefRecords, EndlessIllusion a NeoViolene se tato tři pražská uskupení konečně shodli na společném názvu svých budoucích akcí - EndlessBeefViolence. Na první pohled nesmyslná kombinace všech tří značek má ovšem pro všech pět zastupitelů zásadní význam.

Akce proběhne v unikátním, VJ friendly pop-up klubu Neone. Klub byl otevřen v průběhu září a to pouze jenom na o něco déle než jeden měsíc. Nachází se v objektu ORCA kousek od metra Vltavská. Klub disponuje kapacitou kolem 300 lidí, barem, skvělým silným zvukem od KV2 a především je komplet osvícen projekcemi těch nejlepších VJs z LunchMeatcrew.

V pátek 18.10., což bude mimochodem poslední provozní víkend klubu Neone, se na party EndlessBeefViolence představí hned dva zahraniční hosté. Z Berlína dorazí kanadský producent a dj Sean Roman a sekundovat mu bude bruselský dj Stel-R. To vše doplněné pětící již zmínených zástupců NeoViolence, BeefRecords a EndlessIllusion - dMIT.RY, Fatty M, Schwa, Raphael Kosmos a Layup.

Sean Roman, který se nedávno usídlil ve stále trendy Berlíně, za svou poměrně krátkou producentskou kariéru stihl zaujmout několik top světových house labelů jako Alive, Suruba, RunningWild, Extended Play nebo Hot Waves či legendární Strictly Rhythm. To, že hrál už téměř po celém světě, je vlastně zbytečné zmiňovat. Znám je především díky své deep/tech-house produkci, ale jelikož party EBV je tentokráte směrovaná spíše do temnějších a progresivnějších poloh house music, tak i Sean bude mít přichystán speciální acid house set. Sám, dle svých slov, se na tuto příležitost zahrát si v klubu něco jiného než obvykle velmi těší.

Belgický rider Stel-R je jedním z nejaktivnějších djs a promotéru na bruselské klubové scéně. Má za sebou několik úspěšných party konceptů, kde hostoval spoustu uznávaných headlinerů a se svou více jak 15-letou djskou zkušeností se dokáže přizpůsobit libovolné situaci. Nejlépe se ale cítí ve vodách electroclashe, acid house a experimentálnějšího techna.

Klub Neone se otevírá už v 20:00. Vstup do 22:00 bude 100,-, později 150,-. Na www.ebv.neoviolence.net si můžete rezervovat vstupenky za 100,- pro sebe a své přátele (sledujte FB event, kde oznámíme spuštění rezervačního formuláře). Klub má omezenou kapacitu, takže radíme přijít dřív, aby jste zbytečně nečekali ve frontě když už je taková zima. Akci podporuje Club Maté, Freshlabels.cz a Techno.cz.
 
FB event - https://www.facebook.com/events/588387497885615/
 
Hudba/Videa:
http://soundcloud.com/gettwistedrecords/sean-roman-get-twisted-podcast
http://www.youtube.com/watch?v=2rTTO4OjNt0
http://soundcloud.com/stel-r/traxx-acidcity-audiolab-bazaar
http://soundcloud.com/shades-of-gray/dj-schwa-weekend-club-berlin
 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.