Share |

Nová dámská kolekce Diesel žije rockem

foto: PR

Nejnovější kolekce značky Diesel se inspirovala výletem na význačná místa britského rocku, od hudebního klubu Hacienda po klub Marquee a další. Ženy kombinují inspiraci rockovými rebelkami, jako třeba Debbie Harry a Chrissie Hynde, se současným sportovním a klubovým oblečením. Rockový odkaz podtrhují doteky westernového stylu a hvězdy v detailech.
 
Ve vizi současné ženy podle značky Diesel vidíme Rockový vliv v čisté formě, je to žena, která chce být sexy s dotekem maskulinity. Trochu nóbl a trochu rocková a sportovní, ale přece chic.
 
Ženské ikony vědí, jak šaty rozvlnit v rytmu rocku, a platí i pro ženy vyznávající značku Diesel. Kolekce nabízí moderní ženské  siluety pro den i na večer. Viskózový krepžoržet s hvězdnými detaily se objevuje na bavlněných a viskózových korzetových šatech, i jako aplikace na bavlněných/lněných přiléhavých šatech, je i na zlatých westernových detailech ve výstřihu, aby šaty vylepšil o nečekané prvky.
 
Poohlédněte se po saku na volný čas s nečekanými kapsami ve vojenském stylu, které nezapře inspiraci sportovním oblečením, příkladem je nová interpretace vycházkového saka z  šatovky cupro a bavlněného saténu. Podívejte se také na „bomber“ bundu z hladkého polyesteru a bavlněného saténu s tečkovanou strukturou, kterou můžete vnímat na dotek.
 
Diesel  hlásí výrazný návrat ke své podstatě – džínovině inspirované unisex stylem, tentokrát v mutacích od indiga po světlejší odstíny modré pro letní sezónu. Buďte odvážná, oblékněte se od hlavy k patě do vyšisovaného denimu a doplňte o jednoduché tričko s potiskem jako svou tajnou fintu. A když už jste hvězda, nehodil by se vám džínový kabátek se souhvězdími?
 
Infúze rocku a americké svobody pro současnou dívku, která miluje ženskost.
 
Novinkou u nohavic jsou “šortky”. Například obarvené džínové s dlouhými třásněmi v celé řadě barev – přesně to pravé na festival. A co může být rockovější než senzační ultrakrátké šortky? Brokátové žakárové šortky barvené v přízi jsou ručně ošetřené a rozleptané (stejně jako  je tomu u džínoviny), vítězem se tak stává kombinace krejčovsky zpracované tkaniny a rockového stylu.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.