Share |

Irský komik Dylan Moran OPĚT v Praze - v září

foto: pořadatel akce

Máme skvělou zprávu pro fanoušky smíchu. Vynikající irský komik Dylan Moran (41), který svá tři nedávná květnová vystoupení v Praze vyprodal během minut, se do Prahy vrací znovu, 30. září. Vzhledem k zájmu o předešlá vystoupení zvolili pořadatelé Velký sál Lucerny. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od středy 26. června, 10.00.
 
Moran je českému publiku známý především z britského sitcomu Black Books jako nerudný Bernard Black. Skalní fanoušci mají seriál doma na DVD, které omílají stále dokola, nebo se společně baví na YouTube. “Myslím, že Moranův humor je českému i slovenskému publiku opravdu blízký. Rozumíme jeho angličtině i jeho kulturním a společenským narážkám - a on zase rozumí nám. Jeho podání tzv. observační komedie je špičkou celosvětového standupu a jsem opravdu ráda, že jej zde můžeme přivítat znovu,” vyjádřila se k akci Dominika Janigová z pořadatelské agentury Fource Entertainment, která poslední tři show Morana připravila.
 
Moran je v současnosti na turné ve Spojených Státech, čeká ho nabité léto plné představení po festivalech v Irsku a Velké Británii.  Koncem září na něj pravděpodobně narazíte v nějaké zašité pražské kavárně, jak si připravuje materiál ke svému vystoupení.
 
Moranovo v pořadí čtvrté vystoupení v Praze se koná ve Velkém sále Lucerny 30. září 2013. Vstupenky jsou v prodeji v síti Ticketpro od 26. června v několika cenových hladinách (590.-, 690.-, 790.-, 990.-).
 
Oficiální Facebook Event: https://www.facebook.com/events/493055254099510/
 
YouTube ukázky:
 
Like, Totally [full]: http://youtu.be/HNAh9_BPBFk
The Best of Black Books: http://youtu.be/aaeeCV8eRr4
Big Bang [snippet]: http://youtu.be/2tVfYk9jjRk
Women have no feeling [snippet]: http://youtu.be/kUH34iqK7cI
Irish babies and More [snippet]: http://youtu.be/RtW8OaAQ6gQ


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.