Share |

Gram Bazaar: Vinylová burza na pražské náplavce

foto: pořadatel akce

Další vydání Gram Bazaaru pořádá Full Moon magazín ve spolupráci s populárním Bajkazylem na pražské náplavce. Letní edice vinylové burzy a výměnného bazaru pro všechny fanoušky gramodesek, record shopy a labely se uskuteční v sobotu 6. září od 14:00, během odpoledne a večera v průběhu akce vystoupí skupiny Five Seconds to Leave, Kill The Dandies!, Kittchen a Were Mute. Po desáté zakončí akci jedním ze svých pověstných setů Kreaton Dj’s.
 
Gram Bazaar v žádném případě není akcí jen pro obchodníky, výrobce a profesionály, naopak. Hlavní zásadou je, že se jí může účastnit každý. Protože každý má doma několik desek, které by někomu jinému udělaly mnohem větší radost. Přijďte je prodat, koupit nebo vyměnit!
 
Účast na Gram Bazaaru přislíbily tyto obchody a labely: Damage Done, Day After, Happy Feet, Indies, Magick Disk Musick, Malarie, Minority Records, Musictown, Phono.cz, Piper Records, Polí pět, Rekomando, Starcastic. Většina zúčastněných chystá speciální nabídky a výrazné slevy. První Gram Bazaar se konal s velkým úspěchem v prosinci loňského roku v Malostranské besedě, kam se také před Vánoci znovu vrátí.
 
Vstup na letní vydání Gram Bazaaru je zcela ZDARMA. Pro závazné přihlášení svého obchodu nebo labelu na Gram Bazaar pište na michal@fullmoonmagazine.cz.

 
LIVE: FIVE SECONDS TO LEAVE, KILL THE DANDIES!, KITTCHEN, WERE MUTE, Kreaton Dj’s
 
FACEBOOK EVENT ZDE.

www.fullmoonmagazine.cz
www.fullmoonzine.cz
www.bajkazyl.cz


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.