Share |

V Rock Café zahrají Dog Eat Dog

foto: pořadatel akce

DOG EAT DOG(USA)
+ support (tba)
Rock Café Praha
4/9/2013
Začátek 20.30
Vstupenky za 290,- + poplatky v síti Ticketstream a od pondělí 19.8. v šatně klubu Rock Café (po-st-čt 15.00 – 19.00)/ 350,- v místě.
www.rockcafe.cz
www.dogeatdog.nl
www.myspace.com/dogeatdogtheband
 
Legendární crossoverová formace DOG EAT DOG je bezesporu jednou z nejúspěšnějších crossoverových kapel posledních let. DOG EAT DOG ovlivnili celou generaci, širokou veřejnost a také hudebníky, jejich videoklipy lze vidět na všech hudebních stanicích a byly doby, kdy bylo až ´předogeatdogováno´ všude, kam jste se podívali. Zkrátka DOG EAT DOG se stali legendou.
 
DOG EAT DOG vznikli v roce 1993 z bývalých členů rovněž legendárních MUCKY PUP a následovali úspěch ANTHRAX, kteří jako první zkombinovali tvrdý rock s hip-hopem. V roce 1993 vydali mini-LP ´Warrant´.
 
V roce 1994 DOG EAT DOG vydali své první velké album ´All Boro Kings´, které se okamžitě stalo bombou na světové hudební scéně. Tvrdé kytary v kombinaci s hip-hopovými rytmy, rapem a zvukem saxofonu učaroval všem. Hudební stanice MTV označila DOG EAT DOG za nejlepší novou kapelu roku 1995. V tomto období se DOG EAT DOG představili společně s BIOHAZARD, DOWNSET a DUBWAR ve vyprodané pražské Lucerně. V roce 1996 vyšlo album ´Play Games´, které bylo produkováno hnězdnými producenty, jako např. the Butcher Brothers (Cypress Hill, The Fugees) a hostovali na něm Ronnie James Dio a RZA z Wu Tang Clan. V roce 1996 DOG EAT DOG vyprodali pražský klub Belmondo (dodnes je na tento koncert vzpomínáno jako na jedno z největších koncertních pekel).
 
V roce 1999 DOG EAT DOG vydali album ´Ampeg´, které potvrdilo postavení skupiny na scéně.
 
Poté, v roce 2002 skupina vydala album ´The Best and The Rest´, což bylo The Best of album. V roce 2006 DOG EAT DOG vydali ´Walk With Me´ u Nuclear Blast s celosvětovou distribucí a promotion. DOG EAT DOG jsou stále v plné síle a dokazují, že jejich rozjuchaný crossover dostane všechny do varu.
 
Za posledních 20 let DOG EAT DOG absolvovali několik velmi úspěšných klubových vystoupení a turné po ČR, dále vystoupili s velkým ohlasem rovněž v ČR jako jedna z hlavních hvězd velkých letních open air festivalů (TRUTNOV 2003, NOC PLNÁ HVĚZD 2007, MAJÁLES 2008 SÁZAVAFEST 2010 atd… ) 
 
Hity DOG EAT DOG v ČR zdomácněly. DOG EAT DOG ovlivnili několik generací vyznavačů kvalitní hudby a muzikantů po celém světě. Rozeskákaná tvorba DOG EAT DOG v sobě kombinuje základy řízné rockové muziky s průrazným soundem saxofonu a výrazným rapem. Zkrátka takový výživný hudební mix pro fanoušky rocku, ska, punku, hip-hopu nebo crossoveru, který prostě musíte zažít naživo – třeba 4.9.2013 právě v pražském Rock Café.

Videa zde :www.youtube.com/results?search_query=dog+eat+dog
 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.