Share |

Jarní novinka 2014 - Nike Flyknit Lunar2

foto: PR

Nike představuje novinku pro letošní jaro 2014 – Nike Flyknit Lunar2. Neskutečně lehkou a neuvěřitelně pevnou běžeckou botu.
 
Nová běžecká bota Nike Flyknit Lunar2 přináší dvě nejlepší inovace od Nike – technologii Flyknit a Lunarlon. Technologie Nike Flyknit má podobné vlastnosti jako pavučina.  Je silnější než ocel, ale přitom neuvěřitelné tenká a lehká. Díky této technologii má běžecká bota nízkou hmotnost, ale přitom poskytuje potřebnou podporu díky pevným vláknům.
 
Tuto sezónu je Nike Flyknit Lunar 2 také k dispozici na Nike.com, kde si ji běžci prostřednictvím NIKEiD mohou navrhnout podle svých představ. Kouzlo běžecké boty Flyknit Lunar2 spočívá v kombinaci ultralehkého svršku Flyknit a se super měkkým tlumením Lunarlon. Výsledkem je obuv, která dokonale tlumí nárazy při běhu a svršek boty pevně drží chodidlo.
 
Technologie Flyknit je nejen pevná, ale také flexibilní a prodyšná. Umožňuje snížit hmotnost boty a omezit počet švů a také odpad, který při výrobě bot vzniká. Nový model má oproti původnímu pružnější svršek, aby bota lépe padla a jazyk boty zůstával na svém místě.
 
Na základě výzkumu otisků chodidla byl vyvinut nový vzor podešve, který respektuje přirozený pohyb chodidla. Návrháři využili zjištěných poznatků a upravili pěnu Lunarlon v podešvi, která poskytuje lepší tlumení a flexibilitu.
 
Výsledkem je přirozenější a plynulejší pohyb díky nové lehké botě, která je určena elitním běžcům i začátečníkům. Nike Flyknit Lunar2 bude k dostání na Nike.com a od poloviny února v kamenných obchodech.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.