Share |

Vánoční Muzeum Market bude už popáté

foto: pořadatel akce

Muzeum hlavního města Prahy pořádá 2. prosince 2017 v hlavní budově muzea na Florenci svou tradiční vánoční akci „MuzeuM Market“. Letos již po páté jsme pro děti připravili tvořivé dílny, ostatní si mohou koupit drobné dárky od prvovýrobců a vstup do muzea je po celý den zdarma.
/WEB/

 
V přednáškovém sále hlavní budovy muzea budou po celý den prodávat výrobci designové i nedesignové předměty. Sortiment bude tvořen výrobky z keramiky, přírodních materiálů, chybět nebudou šperky, ručně malované hedvábné šátky, háčkované ozdoby, sirupy a marmelády, sklo a mnoho dalšího.
 
Také i letos zaměstnanci muzea podpoří charitativní bazar svými darovanými předměty, které si mohou všichni, kdo přijdou ten den do muzea, koupit. Výtěžek prodeje jde letos do Domova Maxov -www.domovmaxov.eu.
 
Dopoledne se děti mohou těšit na blok loutkových představení a od 14 hodin na divadelní představení Vánoční hra – aneb loutková lidová hra s jesličkami, zpěvy a anděly. Děti si budou moci ve výtvarných dílnách vyrobit andělíčky z korálkových komponentů, tradiční vánoční tiskátka z přírodních materiálů a vánoční mexické dekorace.
 
Od 13 a 15 hodin vystoupí studenti Gymnázia Na Vítězné pláni s vánočními písněmi.
 
V Langweilově herně bude pro návštěvníky kavárna, kde si mohou i odpočinout a děti si pohrát v Langweilově koutku.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.