Share |

Přijďte na coworking. Získejte 3D model své hlavy.

Plán na příští středu? Vyzkoušejte zdarma práci ve sdílené kanceláři Paper Hub, získejte 3D model své hlavy a vyzkoušejte dron v Makerslabu a zacvičte si jógu! http://paperhub.cz 

 

 

 

18.11. 8-20h Den coworkingu zdarma v Paper Hub

 

Hledáš klidné, originální a inspirativní prostředí pro tvou práci? Nevíš, jestli je coworking to pravé? Navštiv náš Paper Hub a vyzkoušej jej na den zdarma!

Jsme coworkingové centrum s originálním konceptem: celému prostoru dominuje papírový nábytek z voštiny a neutuchající energie lidí spojených s Paralelní Polis. Členství v Paper Hub se platí pomocí internetové kryptoměny Bitcoin, gurmánské zázemí poskytuje excelentní káva z Bitcoin Coffee a inovativní podhoubí 3D tisková dílna Makerslab. Bonusem je zasedací místnost, přednáškový sál, bohatý program vzdělávacích a oddechových akcí a naše prostorná terasa. Samozřejmostí pak vysokorychlostní a bezpečný internet, multifunkční tiskárna a kuchyňka. 

Vítáme všechny kreativce, technické hračičky, anarchisty, umělce, vizionáře, hackery, bitcoinové maniaky, bystré hlavy, inovátory, digitální nomády, milovníky kávy… lidi, co hledají paralelní řešení!

PROGRAM:
Čeká na tebe individuální prohlídka našich prostor, drobné občerstvení a navíc soutěž o unikátní bitcoinovou platební kartu Paralelní Polis.

Pokud se chceš před prací trochu protáhnout a vyčistit hlavu, využij speciální lekci jógy ve 2. patře Paralelní Polis - začíná v 10:00h!https://www.facebook.com/events/455876214615036/

Pokud nechceš jen pracovat, ale také se něco dozvědět o 3D tisku a jeho možnostech v podnikání, získat trojrozměrný model tvé hlavy nebo si osahat prototyp závodního drona, doporučujeme zaskočit do našeho podzemního MakersLabu, kde paralelně probíhá Den otevřených dveří!www.facebook.com/events/115160592176674/

Ve středu 18. listopadu se na tebe těšíme od 8:00 do 20:00 – KAPACITA JE OMEZENÁ, tak si REGISTRUJ své místo přes kontaktní formulář nahttp://paperhub.cz/#contact nebo na hub@paralelnipolis.cz.

Akce se koná v rámci Týdne podnikání 2015 - Global Entrepreneurship Week - Czech Republic.

Tak vejdi ven...
www.paperhub.cz

https://www.facebook.com/events/988739911149234/

 
 
 
 
 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.