Share |

Na narozeninách Rock Café zahrají Prago Union a Champion Sound aka Livě Band

foto: pořadatel akce

"23.narozeniny klubu Rock Café":
Sobota 11.1.2014
SIXIN a PRAGO UNION+ CHAMPION SOUND LIVĚ BAND
od 21.00 (hudební sál)
+ Divadlo KOMEDIOMAT
od 20.00 (divadelní sál)
Afterparty: "DJ EFKA Retro Party"
Vstupenky: 123,- + poplatky/předprodej v Rock Café a síti Ticketstream / 200,- v místě
 
PRAGO UNION
Ty Prago Union fungujou. Oni fungujou nějak hodně, i když by vlastně podle všech pravidel hudebního průmyslu vlastně vůbec fungovat neměli. Jejich šéf není hezoun ze žurnálu a stát se “sexsymbolem” už “kousající bezzubý básník” Kato asi taky nestihne. Jejich pecky nehrajou rádia a na trpitele to neuhrají - dramaturgové je nebojkotují, tyhle dva světy se prostě jen naprosto míjí. Jejich muzika tam nepatří, má tak daleko k “populární”, jak to jen jde. Nemají hit a pozor: nemají ani pořádný skandál. Jsou dřevní, jsou zemitý, páchnou člověčinou a fanoušky maj skalní. Maj je napříč žánry a mají jich tolik, že hrají jako málokdo. Mají doma 2 ceny Anděl a kritika je uctívá. Jejich 4 desky se prodávají i v době nářků nad prodejema. Zkrátka a dobře, kapela Prago Union nemá při vší skromnosti v současném domácím hiphopu konkurenci. Úspěch slaví opravdu na všech frontách, daří se jí na co sáhne a navíc jako jediná dokáže se svým programem oslovit jak zapřisáhlé hiphopery, tak stejně zapřisáhlé odpůrce hiphopu. A při tom všem zůstává stále svojská, prostě Prago, pyčo, chápeš?
 
Na narozeninách Rock Café zahrají PRAGO UNION za doprovodu CHAMPION SOUND aka LIVĚ BAND.
www.pragounion.cz
 
SIXIN je R&B projekt s lehce exotickým nádechem a světovým zvukem, svobodně proplouvající mezi styly jako je soul, reggaeton nebo hip hop. SIXIN vévodí rnb zpěváci Dannie a Andreas, které charakterizuje vysoce vyhraněný styl oblékání, energický projev, perfektní angličtina a barva hlasu, která přesahuje hranice ČR. Zpěvákům skvěle sekunduje talentovaný producent a multiinstrumentalista Ján „Split“ Ilavský, kytarista Luke Bartos a bubeník Vojtěch „Melda“ Meluzín. Živé vystoupení SIXIN je audiovizuálním zážitkem, během kterého si fanoušci nikdy nemohou být jisti, co přijde. Dannie a Andreas téměř pokaždé vytáhnou na pódium některého z odvážlivců a dají mu šanci stát se na chvíli členem kapely. Pro projekt SIXIN je na prvním místě přirozenost, z projevu členů je cítit, že je hudba i život opravdu baví. Pozitivní a hravá energie, styl, barvy, procítěnost a otevřenost, s jakou umí předat svou hudbu, přiměje posluchače usmívat se ještě další den. Projekt SIXIN se pro svůj moderní zvuk a styl stal za poměrně krátkou dobu své existence fenoménem, pravidelně hraje ve známých klubech, na festivalech a hip hopových akcích, absolvoval úspěšnou Direction Tour po ČR a SK a chystá své debutové album. Za zmínku stojí koncerty v Berlíně nebo hostování SIXIN před 5-ti tisíci diváky v liberecké Tipsport Areně během koncertní verze legendárního muzikálu Jesus Christ Superstar vedle Kamila Střihavky, Dana Bárty, Báry Basikové, Jiřího Korna a dalších. SIXIN pod taktovkou beatmakera Jána "Splita“ Ilavského natáčí své debutové album. Fanoušci se mohou těšit na klasické i taneční rnb, neo soul, ale třeba i hip hop nebo reggaeton.
www.sixin.cz
 
KOMEDIOIMAT je improvizační show založená na řadě nápaditých a originálních her a scének. Účinkující herci neznají dopředu jejich konkrétní zadání a musí proto v průběhu večera pohotově reagovat. Vše je v rychlém tempu podřízeno co největšímu počtu gagů a zábavě, která si Vás získá.
www.komediomat.cz
 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.