Share |

Letní kino s Jameson Film Night

foto: pořadatel akce

Máš rád letní kino? Přijďsi užít letní večery v Praze s cool filmy, fajnovými drinky a super zábavou v netradičním prostředí vltavského břehu na Smíchově. JAMESON FILM NIGHT startují 21. srpna promítáním letošní filmové novinky – snímku Lucy.
 
Zaregistruj se na www.jameson.cz/film-night/, získej vstupenku a super bonus: dva drinky Jameson k tomu!
 
Přijďte si užít film se západem slunce u Vltavy a podívat se na nové a osvědčené filmové peckydo Výletního kina na Smíchově.
 
Irská whiskey Jameson je jako partner filmu dlouhodobě všude tam, kde je dobrý film. Jameson bar proto najdete i na každém promítání. Speciálně pro JAMESON FILM NIGHT přibyde ale několik dalších koktejl barů, stejně jako další vychytávky.
 
Sedací pytle, které jsou ve Výletním kině trvale k dispozici, doplní pro tuto příležitost netradiční posezení a doplňky. Nechte se překvapit!
 
K filmovému zážitku jednoznačně patří skvělé drinky. Jameson bary nabídnou jak čistou irskou whiskey, tak oblíbené letní coolery: Jameson Ginger, Apple, Mint nebo Cranberry je lahodné spojení kvalitní whiskey se zázvorovou, jablečnou, mátovou nebo s brusinkovou limonádou.
 
Náladu dotvoří mix filmových melodií, které bude mít v režii DJ Bidlo.
 
K uvolněné zábavě můžete pochopitelně zakousnout i něco dobrého. Vymazlené chuťovky nachystá Crush Street Cathering, který s old school dodávkou Citroën HYpřispěje k stylovému looku JAMESON FILM NIGHT. Dát si můžete třeba filmovýHot dog a dochutit si ho třeba barbecue omáčkou z whiskey Jameson.
 
Filmová přehlídka, kterou ve čtvrtek 21. 8. zahájí snímek Lucy, bude pokračovat dalšími filmovými čtvrtky, a to 4. září a 18. září, kdy se odehraje poslední ze série JAMESON FILM NIGHT.
 
Chceš být u toho? Těšíš se na nové zážitky, kino, jaké jste v Praze ještě neviděli? Chceš zažít pohodu pod širým nebem s kvalitním filmem a super drinkem v ruce? Neváhej se přihlásit na www.jameson.cz/film-night/, dej si bonusové koktejly a užij si to!
 
JAMESON FILM NIGHT ve Výletním kině Smíchov najdete na Hořejším nábřeží 2, Praha 5.  Spojení tramvajemi č. 3, 7, 17 a 52 na zastávku Výtoň.
 
Sledujte Jameson na facebooku:
https://www.facebook.com/Jameson.CzechRepublic?fref=ts a na www.jameson.cz


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.