Share |

Grace 'n' Glamour – prodejní akce dámské módy v hotelu Mandarin Oriental

Hotel Mandarin Oriental
foto: pořadatel

V neděli 20. května 2012 se v prostorách hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně uskuteční prodejní prezentace oděvů, šperků a doplňků, zaměřená na úspěšné sebevědomé ženy ve věku od 35 let výše. Pokud jste žena, která se ráda hýčká a se samozřejmostí investuje do oblékání, které těmto nárokům odpovídá, je tato událost připravena pro vás.

Grace'n'Glamour představuje na poli módy a designu kontrast k již zavedeným akcím. Své modely a doplňky představí známí a talentovaní návrháři a designéři, kteří svoji tvorbu budují na vysoké kvalitě materiálu, precizním zpracování a dokonalosti v detailech. Zaměřují se na ženy, které módu vnímají jako skvělou možnost k dotváření vlastní osobitosti a kterým drahé kolekce známých módních značek představu o vlastním stylu zcela nesplňují.

Příležitost ozvláštnit šatník o jedinečné kousky poskytnou mimo jiné modely z kolekcí Lady Vyvialové, Mirky Talavaškové, Zdeňky Imrczeové nebo značka Sophistic Veroniky Benešové. Prezentovat své šperky zde budou například Lubor Baum, Jaroslav Kučera a Věra Nováková. Doplňky zastoupí kabelky značky Tjuuli Pavlíny Nedělové sladěné s obuví návrhářky Zuzany Serbák.

Atmosféru umocní  prostory luxusního hotelu Mandarin Oriental Prague na Malé Straně. V hotelu, stojícím na místě bývalého kláštera ze 14. století, se prvotřídní současný design hladce snoubí s původními architektonickými prvky. Zahrada, ukrytá uvnitř hotelového komplexu, poskytne mezi prohlídkami jednotlivých prezentací možnost příjemného odpočinku.

Datum: 20. května 2012
Doba konání: 11.00 – 21.00
Výše vstupného: 150 kč


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.