Share |

Další Bounce! Bounce! Kaye a Tvzexe proběhne 11. února.

foto Bounce! Bounce!

Další Bounce! Bounce! v Chapeau Rouge proběhne 11. února. V Undergroundu bude tentokrát hostit kapelu No Distance Paradise (live), kterou doplní ABAB a Tenten (DJs). Na horním baru Ed Bass a uprostřed klasicky Kay & Tvzex a jejich All Night Riot Set.

Bounce! Bounce! Madhouse je rezidenční noc dua Kay & Tvzex(Sunshine), která letos vstupuje už do třetí sezóny a novinkou je koncept, kdy jejich celonoční set v prostředním patře klubu doplnili o "svého" DJ Ed Bass a ve spodním Undergroundu vždy vyberou nějakou zajímavou kapelu, která vystupuje živě.

V lednu to byli The Linings a únorová party přiváží nadějnou mladou partu No Distance Paradise z Olomouce, která právě vydala EP Reflection a začíná se rozkoukávat na tuzemské kytarové scéně, ktera trochu stagnuje a potřebuje novou krev. Jestli jí mohou být právě No Distance Paradise, o tom se můžete už tuto sobotu přesvědčit sami.

Kromě koncertu pokračuje party ale i v Undergroundu, kam tentokrát přijali pozvání další dvě rezidentní úderky ABAB a Tenten. V prostředním patře to budeklasické 'maso i páteř' celého večera a sice ALL NIGHT RIOT SET v podání dvou vykuků Kaye a Tvzexe. Za málo peněz hodně zábavy a mejdan až do rána.

Na březen připravujeme BOUNCE! BOUNCE! MOSHPIT SPECIAL s Shogun Tokugawa (live) a Marina (live) + guest DJs.
 
www.chapeaurouge.cz


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.