Share |

Módní událost měsíce: Karl Lagerfeld navrhl kolekci pro eshop

Net-a-porter je webový obchod, který milují redaktorky módních magazínů i jejich čtenářky.
Najdete v něm zboží zavedených a cool návrhářů (Stella McCartney...) i novější jména. Není zrovna laciný, ale pořád patří mezi dostupné obchody, kde si občas něco koupí i střední třída - aspoň ta zahraniční.
Právě nyní se Karl Lagerfeld, vybíravý módní morous, vytasil s kolekcí dělanou pouze pro tento webshop. Jde o poměrně přelomovou událost, v jistém smyslu přelomovější než to, že H&M připravuje spolupráci s dalšími návrháři. Důležitým signálem je i to, že velkým jménem, které se odvážilo navrhnout kolekci jen pro "nějaký" eshop, je právě Lagerfeld - proslavený tím, že si spolupracovníky hodně vybírá, leccos mu nejde pod nos a když s emu něco nelíbí, jde od toho.
Nová kolekce je v prodeji právě nyní, fashion bloggeří šílí. Tričko s potiskem portrétu Karla Lagerfelda, kožené rukavice bez prstů, úzké koženkové kalhoty, stříbrný top, kraťasy s pajetkami, motorkářská bunda z bílého elastického materiálu, vysoké kecky z "pokoveného" materiálu... vypadá to divoce, výrazně, trochu agresivně a vyžaduje to sebevědomou nositelku. Největší úlet je tričko s kapucí z černého PVC a černo-bílé sandály na závratně vysokém podpatku. O tomhle se bude ještě hodně mluvit.
Jednotlivé položky stojí 100 - 500 euro, všechny jsou v prodeji zde.
Net-a-porter pojímá událost s veškerou vážností a kromě speciálních stránek a rozhovoru s Karlem nabízí třeba i speciální aplikaci pro chytré telefony. Doporučujeme i interview Karla s Karlem, které vám nabízíme.
Vše najdete na www.net-a-porter.com/karl

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.