Share |

Vyhrajte tumbler Starbucks

V kavárnách Starbucks najdete nabídku tumblerů různých barev i stylů, které vám pomohou vyjádřit vaši osobnost nebo doladit každodenní outfit.

 

Nákupem tumbleru přispíváte k ochraně přírody. Pokud si do něj v kavárně necháte připravit svůj oblíbený nápoj, ušetříte odpad v podobě papírového šálku a ještě dostanete slevu 10 Kč. 

Jeden můžete dokonce vyhrát! Zelený tumbler Starbucks čeká na toho z vás, kdo jako první správně zodpoví obě soutěžní otázky:

 

1) Kolik let je na českém trhu řetězec Starbucks?

2) Kde byla první kavárna Starbucks v ČR?

 

 

Pište na souteze@protisedi.cz s předmětem Soutěž tumbler, napište adresu pro zaslání výhry. Soutěž končí 29.3. 2018 v 13 hodin.

 

Zasláním e-mailu potvrzujete následující:
Uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 SB., o ochraně osobních údajů (dále jen "Zákon o ochraně osobních údajů") souhlas se zpracováním mou osobou zde poskytnutých osobních údajů firmě PROTIŠEDI s.r.o. jakožto správci, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího zpracování dat ukládáním na nosiče informací a vyhodnocováním souboru údajů na dobu 10 let od udělení souhlasu. Souhlasím se zasíláním e-mailového zpravodaje Protišedi. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.