Share |

Vemte psa na charitativní trénink

foto Animal Eye

Charitativní trénink pro Animal Eye
 
V sobotu 2.7. v 11 hodin se v parku Stromovka uskuteční charitativní trénink se psy na podporu organizace Animal Eye. Vstupné 300 Kč půjde na chod bezplatné právní poradny, během zábavného dopoledne se zkušenou psí lektorkou mohou návštěvníci řešit i své dotazy ohledně chovu zvířat přímo s členy organizace. 
 
Kdo je Animal Eye?
Nezisková organizace Animal Eye funguje již dva roky a jejím hlavním účelem je důslednější prosazování práv a zájmů zvířat. Hlavním podnětem pro její vznik bylo znepokojení nad neutěšeným stavem ochrany domácích zvířat v České republice, a tak nyní funguje jako právní poradna, kdy advokáti ČAK bezplatně hájí práva domácích zvířat, organizace také šíří osvětu v této oblasti, odhaluje podvody v oblasti prodeje zvířat a věnuje se spoustě dalších věcí, aby tak chránila zvířata.
 
Akce ve Stromovce 
Animal Eye plánuje na první červencovou sobotu příjemné setkání, charitativní trénink se zkušenou lektorkou Lízou Švejdovou. Návštěvníci stráví zábavných 90 minut, kdy si se svým psem upevní správné chování pejskaře ve městě, základní i pokročilejší triky a povely v kolektivu, zároveň se pak budou moci pobavit s členy Animal Eye o otázkách zájmového chovu zvířat, o právech a povinnostech pejskaře ve městě, o otázce povinného čipování a o mnoha dalších tématech.
 
 
 
Zatrénovat si přijdou i známé osobnosti - herečka Kateřina Kaira Hrachovcová, MVDr. Jan Herčík, moderátorka Klára Doležalová nebo skupina The Fellas - vítěz hudební ceny Anděl 2011 v kategorii objev roku.
 
Plná výše vstupného za účast na tréninkové hodině 300 Kč poputuje na chod bezplatné právní poradny Animal Eye, která řeší případy množíren a další podvody v oblasti domácích zvířat. Můžete tak pomoci zvířatům v nouzi.
 
Vezměte svého psa a přijďte v sobotu 2.7.2016 v 11 hod. do parku Stromovka (více informací o přesném místě v události akce: https://www.facebook.com/events/1577951402503650/ )!
 
Jak se zaregistrovat:
1. Zašlete email se jménem vás a vašeho pejska na adresu info@animaleye.cz; do předmětu zprávy napište heslo „Trénink“.
2. Následně obdržíte informaci o platbě na náš transparentní účet.
3. Po zaplacení se na vás budeme těšit na tréninku!
 
 
Kontakt:
Larisa Blichová
Larisa.blichova@gmail.com
739 592 931

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.