Share |

Sázavafest: první den vstup zdarma

Pořadatelé Sázavafestu se rozhodli, že prví den se nebude platit vstupné. „Tento nápad vznikl na popud radnice Benešova, a když jsme o tom hlouběji přemýšleli, rozhodli jsme se akci rozšířit i za brány města. Kdo bude chtít nahlédnout do Zeleného ostrova, nebude muset ve čtvrtek platit žádné vstupné,“ uvedl Pavel Kloupar, ředitel a dramaturg festivalu. Kdo se tedy rozhodne navštívit čtvrteční Sázavafest, uvidí kapely Sto zvířat, Rybičky 48, Wohnout, dále Jiřího Schmitzera, Václava Koubka, Ivana Hlase, Xaviera Baumaxu, Keks atd. Na dalších dvou scénách budou k vidění například vítězové letošních Bitev o Sázavafest, od 15:00 pak na Instinkt scéně poběží pásmo letošních Ozvěn Anifestu.

 

Festival uprostřed festivalu

Sairight na Sázavafestu - domovský festival Svazu autorů a interpretů SAI letos proběhne v rámci scény Jamstage. Představí se v něm kapely a interpreti členů SAI, mimo jiné Poetic Filharmony, Projektil, Marta Elefteriadu a Standa Barek, MCH band, Vokobere (Jiří Vondráček, Tomáš Berka a Petr Kocman) a Natural. Svaz autorů a interpretů SAI je také společně s Muzikusem a Music City garantem a organizátorem celé Jamstage, na které zahrají také vítězné kapely z různých hudebních soutěží.

 

Jedna scéna bude i na náměstí v Benešově

Další novinkou pro občany Benešova a návštěvníky Sázavafestu je tzv. Městské pódium Sázavafest, které bude postaveno přímo v centru na Masarykově náměstí v Benešově. Tato scéna je pojata jako odpočinková a zaměřená především pro starší generaci. Vystoupí na ní Ponožky pana Semtamťuka, Generace rock, Český šraml Honzy Slabého, Ruce Nohy, Lahvátor.

 

Program městské scény:

Pátek 5. 8. 2011: 16:00 – 19:00

Generace rock, Ruce Nohy, Ponožky pana Semtamťuka

 

Sobota 6. 8. 2011: 14:00 – 18:00

Český šraml Honzy Slabého, Ponožky pana Semtamťuka, Lahvátor

 

Festivalový areál Sázavafestu se pro veřejnost otevře ve čtvrtek 4. 8. v 11:00 a bude v provozu do neděle 7. 8. V blízkosti areálu budou zřízena tři parkoviště. Cena za parkovné po celou dobu festivalu bude stát od 220 Kč. Kdo by chtěl ušetřit za dopravu na festival, ať určitě přijede vlakem. Návštěvníci Sázavafestu mají možnost zakoupit a využít zpáteční jízdenku Českých drah (Vlak + Sázavafest 2011) odkudkoliv z ČR do Benešova s 50% slevou z obyčejného jízdného.

 

Vstupenky na celý festival je možné zakoupit v předprodejních sítích Ticketpro a Eventim za 1000 Kč + poplatky, na místě pak budou vstupenky za 1200 Kč. Sobotní vstupenka vyjde na 700 Kč. Od 18. 7. do 24. 7. navíc platí akce 2+1, tedy při koupi dvou vstupenek dostanete navíc jednu jako dárek.

Více na www.sazavafest.cz


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.