Share |

Novinka Kusmi Tea: White Anastacia

Novinka v nabídce proslulé značky Kusmi Tea: White Anastacia - bílý čaj s bergamotem a pomerančovými květy

Zatím posledním přírůstkem v sortimentu výběrových čajů z celého světa Kusmi Tea je exkluzivní bílý čaj White Anastacia. Jedná se o novou variantu stejnojmené čajové směsi, kterou společnost Kusmi  Tea nabízí už více než 100 let. Nová verze, jak už název vypovídá, nabízí variaci, jejímž základem je bílý čaj.
 
Tuto bílou čajovou směs si zamilují všichni znalci výjimečných čajových receptur. Je opojnou kombinací pomerančových květů, bergamotového oleje a citronu, které jemně parfémují čajové lístky bílého a zeleného čaje. Přesný poměr této inovované čajové směsi White Anastasia však zůstává tajemstvím, stejně jako její ikonické čajové předchůdkyně, jejíž recept vymyslel zakladatel společnosti Kusmi Tea, Pavel Kousmichoff.  
U většiny bílých čajů je doporučená doba louhování maximálně 3 minuty, pokud však preferujete jemnou chuť, postačí bohatě i 30–60 vteřin. Také teplota vody, kterou se čaj zalévá, by neměla dosahovat bodu varu. Bílým čajům svědčí teplota okolo 80 °C. Jedinečná kombinace bílého čaje, pomerančových květů, bergamotového oleje a citronu je také vhodná pro přípravu ledového čaje. Stačí do nálevu přidat pár kostek ledu a aromatické osvěžení je během chvilky hotové. Skvěle chutná i s přidaným třtinovým cukrem či medem a kapkou citronu.
Bílý čaj s bergamotem a pomerančovými květy White Anastacia od Kusmi Tea seženete ve dvou variantách - buď v balení s 20 mušelínovými sáčky (40 g) za 420 Kč nebo jako sypaný v kovové dóze (90 g) za 570 Kč.
Sortiment značky Kusmi Tea je dostupný ve značkových buticích Kusmi Tea Paris v OC Nový Smíchov, v OC Chodov - Centrum Chodov nebo v e-shopu na www.kusmitea.cz.
 

  1. O ZNAČCE KUSMI TEA

 
Společnost Kusmi Tea byla založena v roce 1867. Klasické, proslulé receptury jsou dnes již legendou. V bezkonkurenčních wellness směsích Kusmi Tea se snoubí moderní trendy s tradicí. Díky propojení chutí, barev a kultur byly čajové směsi Kusmi Tea vždy synonymem pro dokonalost.
Více o značce  Kusmi Tea najdete na www.kusmitea.cz nebo na  www.vasekuchyne.cz
 
 
Kusmi Tea
Značkový butik OC Nový Smíchov, Plzeňská 8, Praha 5
Značkový butik OC Chodov - Centrum Chodov, Roztylská 2321/19, Praha 4
E-shop Kusmi Tea: www.kusmitea.cz
Facebook Kusmi Tea
Instagram Kusmi Tea
 
 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.