Share |

Nové sady lahví SodaStream oživují rostlinné motivy

Nové motivy na lahvích výrobníku perlivé vody SodaStream pomohou obarvit zimní měsíce a zcela jistě budou ozdobou i našeho stolu. Design potisků květin a listů vznikl v Izraeli a stovky českých fanoušků SodaStreamu na sociální síti Facebook z návrhů následně vybralo dva vítězné.
 
Prvním – a mezi fanoušky na Facebooku suverénně nejpopulárnějším – motivem jsou listy ve dvou barvách, a to zelené a fialové. Druhému motivu dominuje luční kvítí v barvách zelené, žluté a růžové.

 
Rozlučte se s nezdravými a nevzhlednými PET lahvemi a jejich tuctovými alternativami. Nové sady lahví SodaStream FUSE a SodaStream JET jsou vhodné pro perlivou vodu připravenou ve výrobnících SodaStream, díky čemuž můžete mít svůj oblíbený nápoj v podobě čisté či ochucené perlivé vody u sebe kdykoliv a kdekoliv.
 
Balení obsahuje dvě lahve o objemu 1 litru. Jsou vyrobeny z nezávadného plastu bez BPA, vybaveny hermetickým víčkem, které pomáhá udržet nápoj dlouhodobě nasycený a plastovým dnem pro zvýšenou stabilitu. Dostatečně široké hrdlo láhve umožňuje na dochucení použít kousky ovoce.
 
Lahve JET jsou určeny pro modely výrobníku perlivé vody SodaStream Play, Source, Genesis, Fizz, Dynamo, Pure, Spirit, Revolution, Power a pochopitelně JET. Stejným motivem jsou ozdobeny i jednolitrové lahve FUSE. Tyto lahve lze využít s modely výrobníku perlivé vody SodaStream Source, Play, Spirit, Power.
 
Cena sady SodaStream JET rostliny: 299 Kč   
Cena sady SodaStream FUSE rostliny: 299 Kč

 
O značce SodaStream
 
SodaStream je specialistou na perlivou vodu nachystaný v pohodlí domova bez tahání lahví a jedničkou mezi perlivými vodami, co do počtu vypitých litrů. *
 
Firma se od svého počátku datovaného do roku 1903 soustředí na ucelenou nabídku výrobníků domácí perlivé vody a souvisejícího příslušenství. Jejím cílem je nabídnout příjemný způsob přípravy vlastní perlivé vody v pohodlí domova místo tahání protivných plastových lahví a následného vynášení hromad plastového odpadu. Počtem stisknutí výrobníku si zákazník sám volí výslednou perlivost vody a přidáním čerstvého ovoce má možnost vytvořit lákavé pití bez zbytečných cukrů či sladidel pro sebe i svou rodinu. Litr vlastní domácí perlivé vody přitom vyjde na velmi příznivou cenu 2,57 Kč, takže si za pohodlí nemusí zákazník zbytečně připlácet. 
Kromě svého pohodlí navíc používáním každého jednoho výrobníku domácí perlivé vody SodaStream domácnosti ochrání přírodu v průběhu tří let přibližně před 2 500 prázdnými PET lahvemi od nápojů.
 
Pro další informace a novinky navštivte adresu www.sodastream.cz.
 
* Zdroj: Porovnání firemních dat s výzkumem trhu balené vody za rok 2014 společnosti Canadean.
  
 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.