Share |

The Warhol Experience: Zážitek z umění, tance, hudby a jídla

foto: pořadatel akce

Silvestr v The Chemistry Gallery bude mít styl. Co jiného by se dalo čekat od galerie, která zastupuje současné mladé umělce a kde se hraje house. A uměním a hudbou bude vítat i Nový rok. K tomu přidejte tanec, jídlo, pití, Andy Warhola a máte před sebou noc, kterou by chtěl zažít každý.
 
Prostory The Chemistry Gallery se v silvestrovskou noc promění v pop artový ráj – instalace ze stříbrných polštářů, tapety, živé obrazy, projekce, konferenciér, taneční choreografie street danceové skupiny LEFT J-AWA... Tam všude uvidíte Andy Warhola. „Chtěli jsme oslavit Silvestr jedinečným konceptem. Warhol je symbolem zábavy ve stylu, který se k takové noci v naší galerii hodí. Ať už jde o netradiční spojení různých uměleckých disciplín anebo výzdobu interiéru. S inspirací vždy jinou významnou osobností historie umění bychom rádi pracovali i při dalších Silvestrech,“ říká Petr Hájek z The Chemistry Gallery.
 
Na Silvestra se ale chodí především za hudbou. Tu obstarají DJové Sebastian Paiza, Lucas Hulan, IM Cyber, Alex Neivel, Lillou a Jorgos. V šesti setech provedou návštěvníky různými polohami house music a svojí selekcí osloví hlavně náročnější publikum. Ostatně především právě tomu je Silvestr v The Chemistry Gallery věnován. „V centru se v rámci oslav Nového roku většina klubů přizpůsobuje turistům a lidem, kteří na party normálně nechodí. My jsme naopak připravili program pro ty, kdo si během let vytříbili vkus a na běžných akcích se už často tolik nebaví,“ dodává jeden z účinkujících DJů Lucas Hulan.
 
Na samotný večírek jsou lístky k dostání za 300-600 korun (podle data zakoupení). Kdo chce v The Chemistry Gallery absolvovat také silvestrovskou večeři, může si pořídit speciální vstupenku "all-you-can-eat" za 1000 korun. Podávat se bude asijská fusion kuchyně z restaurace Oi Zoi Oi Pho a součástí menu budou například plátky kachních prsou po thajsku s rýží, udon nudle na červeném kari s kuřecím masem, obalované krevety s pálivou sójovou omáčkou, sushi a spousta dalších dobrot.
 
Oficiální afterparty po Silvestru 2015 v The Chemistry Gallery se koná v klubu Grid (Opatovická 18, P1). Držitelé lístků "all-you-can-eat" mají na afterparty vstup zdarma.
 
Vstupenky:
party + all-you-can-eat: 1000,- Kč
party (předprodej do 28.12.): 300,- Kč
party (předprodej 29.12.-31.12.): 500,- Kč
party (na místě): 600,- Kč
 
Předprodej:
The Chemistry Gallery, Bubenská 1, Praha 7 //  Dance Academy Prague, Bubenská 1, Praha 7 // Follow Me Cafe Bar, Dlouhá 20, Praha 1
Rezervace na emailové adrese: nye2015@thechemistry.cz
Pro bližší informace o vstupenkách či pro rezervace volejte +420 724 708 065.
FB event zde.
www.thechemistry.cz


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.