view counter
Share |

Vyhrajte lístky na System Of A Down. 14. srpna tu jsou s NOFX.

foto: pořadatel akce

Po patnácti letech se v Praze uskuteční koncert System Of A Down. Ve středu 14. srpna zahraje původní sestava kapely v Praze na Aerodrome Festivalu na holešovickém Výstavišti – Incheba Open Air. Program Aerodrome nabídne také americkou punkovou legendu NOFX, metal-corovou skupinu Killswitch Engage a ještě jedno jméno, které teprve bude ohlášeno.
 
Tři čtenáří získají po 2 vstupenkách,  jestliže správně zodpovědí soutěžní otázku „Jak se jmenují všechna studiová alba skupiny System Of A Down?“ a své odpovědi zašlou na email  souteze@protisedi.cz s předmětem SOUTEZ SOAD nejpozději do 6.8. 2013 do 12.00 poledne. Vyhrávají první 3 autoři správné odpovědi.
Společně s odpovědí uvádějte také své jméno a telefonní kontakt na vás.
 
 
Ostatní fanoušci kapely SOAD mohou také kupovat lístky na www.aerodrome-festival.cz,  na eventim.cz/aerodrome a ticketportal.cz. Cena vstupného je od 1290 Kč k stání do 2490 korun k stání pod pódiem. Festival pořádá Nova Music ve spolupráci s Dolphin Touring a Nucoast Production.
 
 
Více na www.aerodrome-festival.cz, www.eventim.cz/aerodromea www.ticketportal.cz
 
 
Zasláním e-mailu potvrzujete následující:
Uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 SB., o ochraně osobních údajů (dále jen "Zákon o ochraně osobních údajů") souhlas se zpracováním mou osobou zde poskytnutých osobních údajů fyzické osobě Jana Kománková jakožto správci, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího zpracování dat ukládáním na nosiče informací a vyhodnocováním souboru údajů na dobu 10 let od udělení souhlasu. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.