Share |

V Rock Café se představí Time Switch - nový projekt členů N.O.H.A.

repro k akci

Time Switch je zcela nový hudební projekt, který se zrodil z členů N.O.H.A., v čele s jejich klenotem Minervou Díaz Pérez (Tu Café, Dive In Your Life, Pijama…)

Tento mezinárodní kolektiv, který za posledních osm let procestoval celou Evropu a nasbíral rozsáhlé zkušenosti z jejich nonstop tourné, se dal nyní dohromady s houževnatým hlasem z Londýna a založili zbrusu novou kapelu.

Novým členem je hudebník Mike Romeo a kapela má z této spolupráce opravdu velkou radost. Jeho karibské kořeny ( St. Vincent a Grenadina) se hladce pojí s jeho londýnským vlivem. Díky tomu, že vyrůstal v britské hudební „mecce“, propojil vše se svým původem, výchovou a zpracoval ve svůj aktuální, zcela individuální valivý styl.

Time Switch kombinují Minerviny krásné vokální linky spolu s masivními beaty, spojují drum’ n‘ bass ve struktury reálných písní. Zůstávají věrni svému hudebnímu jádru z oblasti zlomených beatů a energické elektroniky, i nadále flirtují s prvky různých kultur a posouvají vše na vyšší úroveň.

Jakmile kapela začne hrát, aktivuje „časový spínač“ a přivádí publikum do jiného vnímání času, do další dimenze bez stresu a napětí, ale se spoustou basů a šarmu.
Společně těchto 5 hudebníků tvoří výbušnou chemickou reakci. S touto energií pracují v současné době na novém albu, které vyjde v létě.

TIME SWITCH jsou:
MINERVA DÍAZ PÉREZ (zpěv),
MIKE ROMEO (zpěv),
JOCHEN EICKENBERG (klávesy),
TIM RASHID (basa),
TOBIAS BELKER (bicí)

Odkaz na kapelu:
Web: www.time-switch-music.com
Facebook: https://www.facebook.com/Time.Switch.Music
Youtube: www.youtube.com/timeswitchmusic

Gadjo.cz & live Jam Sound System
global beats/world n bass

Gadjo.cz . Veterán a selektor pražského Radio 1 / autor názvu relace: Všechny hudby světa, v posledních X letech vystoupil na velkých festivalech: manchesterském Eurocultured, londynském Big Chill nebo berlínském Karneval der Kulturen…S láskou a vděkem si zahrál na klubových after-mejdanech mezi svými oblíbenci. Své selekce odehrál v Istanbulu, Budapešti, Amsterdamu, Krakově či Liverpoolu. Jednou nohou žije v Dublině a druhou v Praze, kde se pravidelně objevuje v programech klubů a kaváren: Chapeau Rouge, Cross Club nebo Palác Akropolis.

I přes všechny jakoby “úspěchy“ pořád miluje divočinu lokálních minitančíren, mejdany v hustých barech na stojáka nebo atmosféru rodinných pitek na svatbách, křtinách či zabijačkách. V multižánrové gadjo.cz tančírně si tedy na své přijdou jak příznivci world n bassu, balkan-latino-ska-dubu, londýnského asian-undergroundu tak mexické cumbie nebo modního electro swingu… A na závěr i hudby ze Star Wars.

Webové stránky Gadjo.cz: www.gadjo.cz

V sobotu 14. dubna 2012 ve 21:00 se v pražském klubu Rock Café rozezní fúze drum’n’ bassu, breakbeatu, multinational a experimental beatů a dalších hudebních žánrů v podání kapely Time Switch a jejich hosta Gadjo.cz & live Jam Sound System.

Předprodej na pokladně Rock Café Praha : po-st-pá 15.00 –19.00 hod za 330 Kč (+ poplatky prodejce)/ a v síti Ticketstream za 330 Kč (+ poplatky prodejce)/ na místě za 390 Kč.

Rock Café Praha
Národní 20, Praha 1
www.rockcafe.cz


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.