Share |

Tip na workshop: Africké tance. Zajímavé a ZDARMA!

foto: pořadatel akce

Organizace pro pomoc uprchlíkům, o.s. Vás zve na workshop Africké tance, který povede senegalský bubeník a tanečník Mamadou Lamine Sonko Diatta. Účast na workshopu je ZDARMA!
 
Díky workshopu se naučíte vnímat africké rytmy a získáte základní pohybové dovednosti v afrických tancích. Workshop je určen všem lidem od 15 – 100 let. Můžete se zúčastnit jednoho nebo všech termínů.
 
Termín: neděle 19. října, neděle 26. října a neděle 2. listopadu 2014
Čas: 10:00 – 14:00
Místo: Studio Stage, Budečská 35, Praha 2 (malý sál)
 
Mamadou Lamine Sonko Diatta
Bubeník a tanečník ze Senegalu má mnohaleté zkušenosti v tomto oboru. Od roku 2004 vyučoval tradiční africký tanec (susu) i mbalax v Gambii a od roku 2008 vyučuje africký tanec a mbalax v Senegalu – Ziguinchor. Od června 2011 vyučuje taneční semináře v ČR a spolupracuje se skupinou Batocu Moniky Rebcové, Morkeba a Nyachas v Praze jako bubeník (duduny, djembe, sabar) i jako tanečník a choreograf afrického tance susu a mbalax. V roce 2012 vystupoval jako tanečník a herec v hlavní roli v projektu pohybového divadla „Měsíc a slunce“ se souborem Batocu v choreorafii a režii Moniky Rebcové v pražském  divadle Ponec v rámci projektu „Africká tančírna“.
 
Více na www.batocu.cz.
 
Kontaktní osoba: Barbora Kousalová
Máte-li zájem, přihlaste se co nejdříve na emailu:
media@opu.cz. Počet účastníků je omezen.
 
Akce se koná v rámci projektu "Člověk člověku II.", který je realizován za podpory Magistrátu hl. m. Prahy.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.