Share |

Tip na film: Bufo Alvarius - The Underground Secret

foto: pořadatel akce

Premiéra dokumentárního filmu Bufo Alvarius – The Underground Secret režiséra Filipa Záruby. Strhující audio-vizuální dobrodružství a radikální svědectví o nejsilnějším známém přírodním psychedeliku, které produkuje žába Bufo Alvarius ze sonorské pouště. Po projekci bude následovat diskuze s tvůrci a afterparty (DJ IM Cyber). 

/Předprodej vstupenek/
12.-13.1.2018 NoD

O filmu: Radikální svědectví o nejsilnějším známém přírodním psychedeliku, tryptaminu 5-MeO-DMT a žábě Bufo Alvarius ze sonorské pouště. Film je koncipován jako strhující audio-vizuální dobrodružství, které umocňují originální zážitkové animace inspirované touto mimořádnou látkou.Fascinující výpovědi skupiny psychonautů, kteří se za zkušeností s Bufo Alvarius vydali na cestu do Jižní Ameriky, dokreslují osobní příběhy nestora transpersonální psychologie Stanislava Grofa a novodobého šamana Octavio Rettiga, který ceremoniální kontakt s uvedenou substancí zprostředkoval tisícům dobrovolníků z celého světa. Mnohým změnila život. Původní záměr tvůrců natočit dokumentární reportáž vygradoval do intenzivní filmové meditace o povaze vědomí a bytí. 

Diskuze o Bufo Alvarius – The Underground Secret, která bude následovat po premiéře filmu, se v pátek zúčastní režisér Filip Záruba, dramaturg a producent filmu Václav Dejčmar,psychiatr a psychoterapeut Mudr. Stanislav Kudrle a jeden z účinkujících psychonautů Slávek Zemánek. V sobotu budou diskutovat režisér Filip Záruba, dramaturg a producent filmu Václav Dejčmar, psychiatr a psychoterapeut Mudr. Stanislav Kudrle a psychonaut Slávek Zemánek. Na afterparty zahraje DJ IM Cyber a Risto. Jejich vystoupení doprovodí videoprojekce s 3D animacemi z filmu od Filipa Záruby.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.