Share |

Posledních pár dní zbývá do startu Shotgun Festivalu

Posledních pár dní zbývá do startu dobře zavedeného festivalu elektronické hudby Shotgun Festival 2017, který se koná v oblasti zvané „Trojzemí“ v areálu vodní nádrže a kempu Kristýna v Hrádku nad Nisou. Jistě se ale sluší vyzdvihnout naše audio-vizuálně-gastronomické partnery a přidat ještě jedno jméno na line up!
 
Posledním střípkem do zajímavé a pestré mozaiky letošního Shotgun Festivalu je liberecký dj a producent Skaph, kterému v blízké době vyjde debutové EP na značce FRESKY, která patří neúnavnému hledači talentů Ansovi. Máme se na co těšit! Stejně tak jak nám záleží na kvalitní hudební dramaturgii festivalu, klademe důraz i na jeho technicky standard. Obě pódia profesionálně ozvučí systém Funktion-One.
 
Vizualizace Volný průběh stage má na starosti parta architektů a designérů prostoru R/FRM, zatím co pod polozastřešenou hlavní Shotgun stagei bude vládnout náš tradiční partner __STROY . Instalace a objekty v areálu a jeho okolí si vzali na paškál budoucí architekti Tomáš Ullrich a Míša Říhová.
 
Jako vždy se postaráme s radostí nejen o vaši potravu duševní... Těšit se můžete na dobroty z Pasta Pizza a v Kavárně na lokální kávu z pražírny Nordbeans . Nejen zážitky a prožitky si můžete z festivalu odnést. Připravili jsme k prodeji limitované množství festivalových tašek a památečních speciálních plakátů.
 
Předprodeje končí 7. září o půlnoci (pro digitální tvory to je 07092017-00:00:00) a přestože máme právo na možné změny, žádné další již neplánujeme. Jsme připraveni, těšíme se na Vás.
 
Line up :
Pátek - Shotgun stage
20.00 Sta
22.00 Mike.H & Not_me
00.00 Call Super
04.00 Disco Møreti & Psj
 
Sobota - Shotgun Stage
20.00 Skaph
21.30 Exhausted Modern live
22.30 Dialect & Elektrabel live PA
23.30 Olivia
01.00 Leibniz live
02.00 Paul du Lac
04.00 Raphael Kosmos
 
Pátek - Volnej Průběh
20 Stanzim+Rade+Touchwood
00 Overlook
02 Pessimist
04 Volnej Průběh
 
Sobota - Volnej Průběh stage
20 Nitrous & D-Resist
00 Two Pixels Above live
01 Kid Drama
03 AhZ & Annita


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.