Share |

Malá pozvánka na veřejnou lekci Bikram Yogy na Kampě

zdroj: bikramyoga.cz

Bikram Yoga je moderní dynamické cvičení, které Vás dostane. Je to původní hot joga - životní styl se 40 letou tradicí a výsledky po celém světě, který Vám předáváme přesně v té formě, v jaké nám byl svěřen. Neměníme to, co funguje.

Po odcvičené lekci se cítíte jako znovuzrození. Bikram Yoga má silné detoxikační účinky na lidský organismus a působí pozitivně na psychiku. Aktivní formou zbavuje lidské tělo škodlivých látek, odbourává stres a dodává energii. Pravidelným cvičením Bikram Yogy efektivně zformujete svou postavu a posílíte svalstvo v celém těle. Cvičením v teple dochází k efektivnějšímu spalování kalorií a tuk mizí.

Zakladatel Bikram Yogy je světově uznávaný učitel Bikram Choudhury. Tuto metodu přivezl v roce 1971 z Indie do Spojených států na pozvání americké Lékařské asociace a o dva roky později založil první ze škol “Yoga College of India.”

Lekce Bikram Yogy je dynamický 90-ti minutový program 26 poloh Hatha jogy (fyzické jogy) a dvou dýchacích cvičení, který se praktikuje v sále vyhřátém na 42 °C. Je to vědecky sestavená metoda stlačování, protahování a posilování, kterou se stimulují všechny systémy lidského těla. Každá z těchto poloh systematicky připravuje tělo na polohu následující, pořadí se nikdy nemění.

Na Kampě asi tolik stupňů nebude, ale to nevadí.

Kdy: Sobota 2. června 2012

Kde: Park Kampa

Harmonogram:

13:30 – sraz

14:00–15:30 – lekce

15:45–18:00 – Piknik

Co sebou: Podložku, ručník, pití, občerstvení na piknik
Lekce je zdarma.

V případě deště se akce ruší.

http://www.bikramyoga.cz/
http://www.facebook.com/events/309478739137029/


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.