Share |

Poetičtí Daughter vystoupí v Praze již za měsíc

foto: PR

Londýnské trio Daughter se představí v Praze již za měsíc. Předskočí dánská písničkářka Broken Twin. Jak Daughter, tak i Broken Twin publikum svými melancholickými tóny doslova unesou. Unikátní hudební kombinace je v Praze k vidění již 12. listopadu v klubu Rock Café.
 

Kapela Daughter vydala začátkem tohoto roku své debutové album If You Leave. Toto album sklízí pozitivní ohlasy po celém světě. Uskupení má za sebou velice úspěšné turné po Spojených státech. Nyní na chvíli těší svou přítomností rodnou Británii a pak už vyráží na dlouho očekávané evropské turné. Jeho součástí je samozřejmě i Praha!
 

Předskokanem hlavní hvězdy večera Daughter bude mladičká Dánka Majke Voss Romme (24), kterou fanoušci znají spíše pod jejím uměleckým jménem Broken Twin. Majke je talentovaná vypravěčka s magickým hlasem. S neuvěřitelnou lehkostí vytváří hudbu, která nenechá jediného diváka bez emocí. Naživo vystupuje Majke s houslistou Nilsem Gröndahlem.
 

Pro milovníky originální hudby plné emocí je koncert Daughter a Broken Twin přesně tím, o co by neměli přijít. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro nebo na facebookových stránkách pořadatele. Cena vstupenek je 415 Kč + poplatky.
 

Hlavním mediálním partnerem této akce je Radio 1.
 

Oficiální FB event: https://www.facebook.com/events/364526766982559/?fref=ts
 

Oficiální videa:
Daughter - Youth: http://www.youtube.com/watch?v=2QT5eGHCJdE
Daughter - Still: http://www.youtube.com/watch?v=uUWrcFpmI5U
Daughter - Smother (Life): http://www.youtube.com/watch?v=v1CiINFsBkY
Broken Twin - Out Of Air/Out In The North: http://www.youtube.com/watch?v=4r0TjvHqNV4


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.