Share |

Palladium uvádí: Tibet V Palladiu

foto: pořadatel akce

TIBET V PALLADIU
DOBROČINNÝ DEN S BÁROU HRZÁNOVOU

Dobročinný prodej tibetských výrobků a výstava fotografií Tibet a Barma na křižovatce se v PALLADIU koná od 1. do 14. listopadu. Akci na podporu tibetských dětí 11. listopadu zaštítí herečka Bára Hrzánová.Ve spolupráci s PALLADIEM pořádá MOST, o. p. s. Více na stránkách www.protibet.org.
 
„Tibet v PALLADIU bude příležitostí pro všechny, kteří chtějí na Vánoce potěšit netradičním a originálním dárkem a tím zároveň udělat dobrý skutek“, říká herečka Bára Hrzánová. Spolu s ní a dalšími herci se zde můžete setkat 11. listopadu.
 
Návštěvníci mají možnost zhlédnout výstavu fotografií o Tibetu a Barmě. Samotný prodej pak bude na stánku. Zde se budou prodávat originální rukodělné výrobky z tibetských dílen, jakými jsou šperky, šátky, doplňky, deky nebo deníky. Nákupem zároveň podpoříte tibetské děti žijící bez rodičů v indickém exilu.
 
„Kdo bude chtít, může si u nás navíc formou vánočního certifikátu koupit Kozu Pro Tibet nebo učebnice pro tibetské děti. Zdravé kozy nakoupíme a předáme nejchudším nomádům, učebnice pak dětem v Indii a Tibetu, aby se měly z čeho učit“, vysvětluje Ing. Jana Neboráková, ředitelka společnosti.
 
MOST, o.p.s.,působí v indických Himálajích a Tibetu od roku 2006. Tisícům lidí zlepšuje životní podmínky a poskytuje vzdělání tibetským uprchlíkům, dětem, mnichům i mniškám, nomádům a starým lidem formou kmotrovství na dálku. Staví školy, zakládá chráněné dílny a podílí se také na humanitární pomoci. Pro českou veřejnost pořádá celoroční kulturně vzdělávací akce vrcholící březnovým Festivalem ProTibet.
 
Více  informací  na http://www.protibet.org/


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.