Share |

Nezapomenutelný mejdan: PSH a Prago Union v Olomouci

foto: pořadatel akce

Plná náměstí nažhavených hiphopových fanoušků, pulsující atmosféra, nezapomenutelný mejdan. Tak vypadají koncerty legendárních hiphopových kapel PSH a Prago Union na turné, které absolvují na Red Bull Tour Bus.
 
Video z Pardubic.
 
Ve středu 15. 10. tento výjimečný hudební zážitek dorazí do Olomouce na Horní náměstí, kde se od 18 hodin z Red Bull Tour Bus povalí vlna muziky a energie. Koncert je zcela zdarma a kromě zmiňovaných legendárních kapel, se můžete těšit i na ultimátního DJ Frikyho a jeho nové pecky.
 
Do Olomouce přijedou PSH a Prago Union na přání fanoušků, kteří pro své město o prázdninách hlasovali na www.redbull.cz/tourbus. Do hlasování se zapojily tři tisíce lidí, kteří za to dostali nový mixtape od Mike Trafika a podívali se na aktuální klipy obou skupin Já to říkal a Hodinky s vodotryskem.
 
PSH (dříve známí jako Peneři strýčka Homeboye) jsou jednou z nejznámějších hiphopových skupin u nás. Vznikli již v roce 1992 v Praze na „Jižáku v paneláku.“ Vydali tři regulérní alba (Repertoár, Rap´n´roll, Epilog) a dvě dema. Každý z členů kapely vydal několik sólových alb. Prago Union jsou projektem hudebníka Kato, který se na domácí hiphopové scéně poprvé zjevil ve formaci Chaozz. „Pragovka“ vznikla v roce 2002, dosud vydala šest alb, poslední dvě (Vážná hudba, Odložené chlebíčky) loni.
 
Red Bull Tour Bus je unikátní hudební autobus, mobilní stage, která už tři roky „vozí“ stovky kapel a DJs na letní festivaly. Nyní poprvé vyráží do českých a moravských měst s nákladem aktuálního hiphopu.
 
Exluzivní videa a fotky z turné PSH a Prago Union na Red Bull Tour Bus najdete na www.redbull.cz


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.