Share |

Máte vysoký cholesterol? Hlídejte si ho z pohodlí domova.

Existuje mnoho faktorů, které zvyšují riziko infarktu nebo mozkové příhody, dvou nejčastějších příčin často fatálních zdravotních komplikací v Česku. Jedním z nejvýznamnějších je vysoký cholesterol. Pokud víte, že k němu máte kvůli špatnému životnímu stylu nebo dědičným predispozicím sklony, měli byste svůj stav pravidelně monitorovat. To můžete dnes provádět i z pohodlí vašeho domova.
Infarkt myokardu a mozková mrtvice jsou nejčastějšími příčinami úmrtí v České republice již mnoho let. Ačkoliv se této problematice věnuje stále větší osvěta, nedaří se tento fakt změnit.
 
Kde je tedy chyba? V nedostatečné prevenci. Právě ta totiž dokáže zvrátit až 80 % akutních arytmií. Pomocnou ruku nabízí produkty domácí diagnostiky Veroval.
 
Cholesterol je látka přítomna v lidském těle, která slouží ke zpracovávání tuků. Bez něj bychom nemohli tvořit ani vitamín D a hormony. Je to však látka steroidní povahy, takže jeho nadměrná přítomnost v krvi s sebou nese ohromná rizika, zejména vysoký krevní tlak, cévní onemocnění a infarkt myokardu. Přestože je vysoký cholesterol častým jevem u silnějších až obezitních osob, není vyloučen ani u hubené 20tileté dívenky. Jak proti tomu bojovat? Důležité je vůbec vědět, že vysoký cholesterol se týká právě vás! Není nic jednoduššího než vyzkoušet domácí test Veroval, díky kterému vysoký cholesterol hladce identifikujete.
 
Právě lékaři pozitiva domácí diagnostiky oceňují. Doc. MUDr. Bohumil Seifert, Ph.D., přednosta Ústavu všeobecného lékařství, aktivní zájem pacientů o monitorování zdravotního stavu kvituje: „Ve své praxi se téměř denně setkávám s pacienty přicházejícími s problémy, které by se daly odhalit dříve nebo kterým by se dalo předejít prevencí. Domácí diagnostické přístroje péči lékařů nahradit nemohou, ale fakt, že jsou běžně dostupné, může přimět lidi více se zajímat a pečovat o své zdraví.
 
Vysoký cholesterol je strašákem stále většího procenta populace. Podle odborníků u nás žije až 80 % lidí, kteří nemají hodnotu cholesterolu v normě. Ročně na následky vysokého cholesterolu umírá 50 tisíc Čechů.
 
Test pro domácí diagnostiku obsahuje fóliové balení s testovacím kolečkem, dvě automatické lancety, náplast a návod k použití. Díky testu z pohodlí domova do pěti minut zjistíte vaši hladinu cholesterolu v krvi s přesností přes 96 % a ušetříte čas za čekání v ordinaci u lékaře. „Pokud vám testovací kolečko ukáže zvýšenou hladinu cholesterolu, navštivte co nejdříve svého praktického lékaře. Ten vám jistě provede nový test a v případě potvrzení vysokého cholesterolu doporučí, jak dále postupovat. Prevence a zodpovědný přístup k vlastnímu zdraví, kam spadá i úprava jídelníčku, mohou prodloužit život i o desítky let,“ radí brand manažerka Jana Hraběová ze společnosti HARTMANN – RICO.
Domácí test Veroval Cholesterol můžete zakoupit v lékárnách nebo na eshopu www.lekarnahartmann.cz za doporučenou cenu 432 Kč.

 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.