Share |

MARK FUNK má Chuť Žít

foto: pořadatel akce

Večírek pro všechny znalce soulu, funku, disca a house se vrací i v roce 2018. Tentokrát dorazí producent a DJ Mark Funk ze Srbska! Jeho produkční schopnosti a cit pro disco a funk mu vysloužily uznání a spolupráci s předním americkým labelem Guesthouse Music a jeho šéfem DJ Mesem. V roce 2014 zakládá se svým “mladším bratrem” Danny Cruzem vlastní label Cruise Music, jehož release se rychle probojovávají na čela DJ charts a do výběrů předních světových DJs. Loňský rok dokonce přinesl Cruise Music ocenění za nejprodávanější jackin house singl. V roce 2016 byl Mark Funk vyhlášen 10. nejlepším house producentem dle traxsource.com a jeho spolupráce s Danny Cruzem na singlu Givin’ My Love se stala nejlepším trackem roku. Markovy singly se pravidelně objevují v setech takových velikánů jako DJ Mes, DJ Dan, DJ Sneak, Mark Farina, Angelo Ferrerri, Collette a dalších.
 
Chuť Žít si zakládá na skvělé atmosféře, ať už hraje kdokoliv a ani tentokrát tomu nebude jinak. Večer nakopnou veteráni scény M&GORS a do ranních hodin hodin vás bude bavit Chuť Žít crew, Telly Savalas, Skeledan a Smeghouse.
 
Druhou stage obsadí stejně jako minule My Name Is Techno, se skvělými hosty z německa. Šunky vám naklepou Stigmata Live (CLR/Modular Source/Driving Forces) a Miles Nitch (Modular Source/Driving Forces). Domácí support poskytnou Zwooky, LamyCZ & Shimita, Somzi a Mika Mill.

Cross Club 13.1.2018
Vstupné je jako vždy příznivé, do deseti hodin pouhých 80,- CZK, po desáté jen 150,- Kdo dorazí, má chuť žít!


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.