Share |

KOMIKS crew přiveze Redshape

foto: pořadatel akce

Jedna z nejvýraznějších pražských warehouse parties Komiks v klasickém složení Lumiere, Fatty M a Schwa přiváží v pátek 6. dubna na Nákladové nádraží muže v červené masce Redshape (Delsin, Life and Death), Gadi Sassoon (UK) a nový český projekt Windowlickers alias HRTL + Oliver Torr.
 
Prostorem párty je Nákladové nádraží Žižkov a prostor dnes již kulturním baru Pragotron. Místo umělecké instalace tentokrát zaujme výstava plakátů ze všech edicí Komiksu. O světelnou instalaci se jako obvykle stará Jan Poš.
 
Redshape live
Pravou identitu producenta a DJe, který si říká Redshape, obestírá tajemství. Svou tvář skrývá za červenou maskou, která se v poslední době stala v klubech po celé Evropě známým symbolem. Víme o něm jen to, že žije v Berlíně, hraje bouřný live act a za poslední rok vydal půl tuctu tracků na labelech, jako jsou Delsin, Styrax Leaves a Music Man. Známým je i jeho rozsáhlý přehled v klasickém detroitském technu - jeho zvuk by se dal popsat jako revitalizace klasických postupů tohoto žánru, díky čemuž si jeho tvorbu oblíbili takoví světoví DJové, jako například Laurent Garnier, Josh Wink, Âme a Cassy.
 
Gadi Sassoon live
Gadi Sassoon je skladatel elektronické a orchestrální hudby pocházející z Milana. Ve svém vystoupení používá modulární syntezátory a rozlišnou kombinaci živých nástrojů - od sólového klavíru po celý orchestr. Sassoon pracuje s týmem fyziků a matematiků v Edinburghu s cílem vytvořit nové techniky syntézy, kromě toho spolupracoval s umělci napříč širokým hudebním spektrem a produkoval pod hlavičkami Ninja Tune, Warner Music a mnoha dalších labelů.
 
Window Lickerz live
Nový projekt českých producentů HRTL a Olivera Torra, který je založený na analogových syntezátorech. Šetrně tvarovaná syntetika, odkapávací basové linky, hřejivé, rigidní perkuse.
 
/FB EVENT/
Vstupenky: Q CafeJINEYLEVELRadost ShopNeverEnoughGraffneck
/Goout/


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.