Share |

Italští Cyberpunkers dorazí do Chapeau

plakát k akci

Na konci dubna čeká Chapeau Rouge electro dubstep bitva. Na jedné straně zástupci trashelectra Cyberpunkers, kteří přijedou do Prahy v rámci svého světového turné představit EP Epic. Proti nim DJ Antention se svým čerstvým dubstepovým singlem Take My Gun. Skvadru zahraničních hostů doplní francouzský  Pro7. Domovinu budou bránit rezidentní The Fakes, Bounce!Bounce! a Dubstepblog DJs.

Cyberpunkers. Milánští Cyberpunkers patří do vlny maskovaných severoitalských DJs jako The Bloody Beetroots, Belzebass nebo Pelussje, kteří svým ostrým zvukem a strhujícím živým vystoupením definovali žánr trashelectro. Všichni vycházejí z tvrdé kytarové hudby a na tvářích mají masky. Cyberpunkers vznikli v roce 2006. Dva mladí kluci se tehdy rozhodli, že přetaví svojí vášeň pro cyberpunk do hudby. Vybavili se airsoftovými helmami, dvojnásobným počtem konzolí než stačí normálním djům, a šli na věc.
http://www.facebook.com/CYBERPUNKERSOFFICIAL

DJ Antention. Kdo dělá nejtvrdší electro na planetě? Rusové. A zejména pak rodák z modrvinské pevnosti Saransku. S hudbou se nikdy moc nepáral. „Studoval jsem piano, ale pak se mi začaly líbit holky,“ říká DJ Antention, v jehož provedení má electro i dubstep výrazně tvrdou notu. Stylizace do nebojácného východňáckého vojáka Antentionovi vychází výborně – u komiksově agresivních pecek jako Weapon of War, Rapid Fire, Drago necháte na parketu duši.
http://www.facebook.com/DJANTENTION

Pro7. Jako kdyby se potkal Iggy Pop a Mr. Oizo. Tohle je lucha libre ve francouzsko-marokánském podání. A stejně, jako nejlepší volnostylaři překvapí své protivníky nečekaným chvatem, Pro7 vás dokáže dostat do varu setem plným neobvyklých přechodů. Od electra k dubstepu, od punku k disku.
http://www.facebook.com/pages/PRO7/44520215972?sk=info

The Fakes. Od indie k dubstepu a dál, The Fakes pro vás v Praze už pár let vybírají to nejčerstvější, co lze hrát. Jejich nejnovější pecka The Fakes + Johana Švarcová: 17 B (Mňága & Žďorp cover) právě vyšla na kolekci Mňága & Žďorp: Dáreček.
http://www.facebook.com/thefakes

Bounce!Bounce! Kay a Tuzex ze Sunshine jsou v Chapeau se svou tvrdou nocí Bounce!Bounce! jako doma a vždycky mají plno.
www.facebook.com/sunshinecz

CLASH! v Chapeau Rouge v pátek 27. dubna začíná ve 21 hodin.
Limitované vstupenky v předprodeji k dostání v klubu: 250,- Kč.

www.chapeaurouge.cz

Videopozvánka:
http://www.youtube.com/watch?v=YilQzh4zE6s

Facebook:
http://www.facebook.com/events/349262681772241/

 


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.