Share |

High Jump - Mistrovství ČR ve skocích do vody bude v srpnu

repro k akci

3.- 4. srpna 2012 proběhne v hřiměždickém lomu nedaleko Příbrami již 13. ročník mistrovství republiky ve skocích do vody.

High Jump není pouze adrenalinový sportovní zážitek. Během těchto dvou horkých prázdninových dnů zažijete trochu více vzrušení ve spojení s hudbou a vychytávkami než jen na hudebním festivalu.

High Jump je domácí variantou cliffdivingových závodů konaných po celém světě. Historie říká, že tento sport vznikl na Hawaii, kde se muži vrhali střemhlav ze skály, aby dokázali odvahu místním ženám. Současnost říká, že jde o skvělou zábavu v nádherném prostředí žulového lomu v Hřiměždicích za účasti krásných žen a lomu plného charismatických a vtipných pohodářů se skvělým doprovodným programem.

Denní program nabízí profesionální exhibici a soutěž v extrémních skocích do vody z 12 a 16 metrové věže a 5 metrové houpačky. V hlavních rolích se představí jak skokanská špička ze zahraničí, tak čeští borci, poprvé v historii Highjump bude předveden 3x exhibiční skok z 20 metrů. Dále potvrdili svou účast světové hvězdy cliffdivingu jako Anna Bader, Ilya Schurov, Andreas Hulliger, Christian Guth a další.

Součástí závodu bude i nejbizarnější skokanské odvětví zvané SPLASHDIVING (pro představu a lidově "placáky"), letos pod hlavičkou partnera s názvem EVROPA 2 CRAZY JUMP, jehož cílem není ladný dopad, ale naopak to, aby vystříklo co nejvíce vody.

BUDWEISER BUDVAR Highjump není bezvýznamná prázdninová „sranda“, je to event a komunita, která vychovala nejlepší domácí skokany a skokanky světové úrovně. Například Lucie Absolonová, Jan Slánský či Michal Navrátil, naše skokanská „celebrita číslo jedna“, začal na Highjumpu kariéru, která ho v dnešní době řadí mezi nejúspěšnější skokany světa. Jako high diver získal dokonce prestižní angažmá ve vodním divadle na lodi Allure of the Seas a v současnosti boduje na předních pozicích ve světové sérii RED BULL CLIFFDIVING.

Večer se hřiměždický lom promění v jeden velký mejdan, kde se na RED BULL TOURBUS představí např. PRAGO UNION, HORKÝŽE SLÍŽE , U-CEEE nebo UNITED FLAVOUR BAND či TOXIQUE. A letošní speciální host v pátek na Jagermeister stagei DJ A-Skillz.

Pokud máte v plánu dorazit, lístky jsou již v předprodeji na www.ticketstream.cz za 410,-Kč, nebo poté přímo na místě za 500,- Kč.

Více informací o akci Highjump naleznete na www.highjump.cz a www.redbull.cz/tourbus


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.