Share |

Get Real Gone with Big Sandy and His Fly Rite Boys

foto: PR

A je to tady, BIG SANDY and HIS FLY RITE BOYS z USA přijedou na podzim do Brna (no je to kósek od štatlu) a budou hlavní atrakcí REAL GONE 3! Snad největší jméno, nejlepší kapela tohoto žánru na světě nás poctí vystoupením v neděli 27 října. Jo a pondělí je státní svátek :-) Kdo nepřijede prohloupí, jedinečná šance vidět tyto legendy na živo u nás, další už možná nebude. Rockabilly, Western Swing, Rock and Roll v tom nej podání. Po 13 LP a CD od začátku 90tých let se můžete těšit na naprosto vyjímečný zážitek. Další potvrzená kapela na RG 3 jsou místní neméně excelentní GONE HEPSVILLE.

Need we say more? This news is so HOT, my keyboard is on fire. BIG SANDY and HIS FLY RITE BOYS will play near Brno on Oct 27th as part of our favorite event REAL GONE 3. This legendary band needs no introduction and we can't wait for this GREAT night, make sure you are THERE. Another confirmed band for RG 3 are the local, jumpin' a jivin GONE HEPSVILLE.

Lístky na REAL GONE 3 budou v prodeji od 9 října. Předprodej bude zahájen na Rock It ! v hudebním klubu Slovan a přes náš mail info@catmusic.cz. Do 12. října platí cena 450,- Kč pro všechny objednané a zaplacené lístky. Tato cena platí též pro všechny ůčastníky Jive workshopu v sobotu. Po 12 říjnu je předprodejní cena 500,- a v den konání akce 550,- Kč. Předobjednávky můžete již dnes posílat na náš e-mail.

Program REAL GONE 3

Sobota 26.10.2013
Jive workshop s Kav Kavanagh a Suzy Q
Workshop bude zahájen v 9:45 hod v C&W saloonu No.1 ve Zbýšově u Brna. Asi chápete že workshop bude v angličtině. Jelikož Kav a Suzy přiletí již v pátek dojednáme podrobnosti až po jejich příletu a budeme všechny informovat až v místě konání workshopu v sobotu. V každém případě je workshop plánován do cca 16 hod s přestávkami.

V případě zájmu si můžete u Autodoprava Krejčí 602 743 405 domluvit minibus transport od naproti hotelu Grand až do Zbýšova a to pro oba dny.
Minibus je pro 8 osob a cena je 90,- Kč za osobu za jednu cestu. Vše si prosím domluvte na uvedeném čísle, my jsme pouze zprostředkovatelé služby která se v minulosti osvědčila. Platíte prosím přimo řidiči.
Minibus je označen REAL GONE 3.
Odjezd by byl v sobotu 9.00 hod od hotelu Grand do Zbýšova.
Odjezd ze Zbýšova k hotelu Grand v 17:00 hod.
Pokud zůstáváte na pre-party Record Hop lze si domluvit odvoz minibusem v 24 hod ze Zbýšova do Brna. Minibus pojede pokud bude minimální počet 5 osob.

REAL GONE 3 začíná v sobotu od 20 hod pre-party Record Hop. Všichni kdo jsou ůčastníci Jive workshopu se této party můžou ůčastnit a můžete jivovat až do pozdních hodin.

Neděle 27.10.2013
Odjezd minibusu
Hotel GRAND do Zbýšova - 17:00 a 18:15
Zbýšov zpět do Brna - 0:30 a 1:45
Opět platí výše uvedené info a min. počtu osob a v případě že vás bude víc můžete se individuálně domluvit s řidičem.
od cca 19:30 hod - TWISTED ROD
od cca 21:15 - GONE HEPSVILLE
od cca 22:30 hod - BIG SANDY and the FLY RITE BOYS
DJ BRANCO a DJ BOP - mezi kapelami a po posledním vystoupením do cca 3 hod ranní
 
Více informací TADY.

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.