view counter
Share |

Dreadzone už ve čtvrtek v Lucerně s novou deskou

foto: pořadatel akce

Britská skupina Dreadzone představí ve čtvrtek 12. října v pražském Lucerna Music Baru nové album Dread Times. Před a po koncertu Dreadzone bude hrát MikkiM & MC Turner. Vstupenky za předprodejní cenu 450 Kč (+ poplatky) pořídíte na pokladně Lucerna Music Baru (bez poplatků), na webu Lucerna Music Baru, GoOut.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě 550 Kč.
 
Dread Times je už osmé studiové album kapely a čtvrtý release na vlastním labelu Dubwiser. Jejich old skool dread sound se na nové desce vrací k dub a reggae kořenům, ale zároveň využívá moderní elektronické beaty. Conscious texty, sociální nerovnost a záležitosti srdce a mysli se na nové desce pojí s dubem 21. století. Album Dread Times je eklektickou jízdou, která čerpá z bohaté třiadvacetileté historie, ale zároveň se dívá dopředu. Kromě dlouholetých členů kapely (Greg Dread, Leo Williams, Chris Compton, Earl 16, MC Spee) se na albu představuje také mladá krev - nejnovější člen crew Bazil a Gregův syn Marlon.
 
Průkopníci electro-dubu vznikli v roce 1993. K zakládajícím členům bubeníkovi Greg Robertsovi (ex Big Audio Dynamite) a Timovi Branovi se brzo přidali basista Leo Williams a klávesista Dan Donovan (ex Big Audio Dynamite). Oblíbená kapela evropských festivalů v roce 1994 otevírala Pyramid Stage na legendárním britském festivalu Glastonbury. Jejich unikátní směs electra, dubu a reggae se stala brzy velmi populární mezi fanoušky nejen na Britských ostrovech, ale i po celé Evropě.
 
Před a po koncertu Dreadzone se na kruhovém pódiu Lucerna Music Baru představí producent, muzikant a DJ MikkiM společně s hostem MC Turnerem. MikkiM je skutečným průkopníkem propojení hudebních stylů. Jeho energií nabitá hudba a nekompromisní nabité djské sety dostávají do varu fanoušky napříč žánry po celém světě. V červnu 2017 mu vyšlo čtvrté studiové album 21st Century Rude Boy nabité svižnými beaty a mnoha zvučnými jmény.

/FB EVENT/
/VSTUPENKY/


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.