Share |

COS oznamuje nový projekt se Snarkitecture

foto: COS

COS oznamuje novou spolupráci s newyorským uměleckým a architektonickým studiem Snarkitecture, které pro značku vytvoří speciální interaktivní instalaci v Soulu.

 
Zakladatelé Studia Snarkitecture, Daniel Arsham a Alex Mustonen, se inspirovali kolekcemi a stylem značky COS, a navrhli unikátní prostor k rozjímání, ve kterém se pohybují tisíce kuliček a vytvářejí fascinující zážitek. Instalace bude k vidění od 8. do 19. listopadu v Gana Art Centru navrženém architektem Jean-Michelem Wilmottem.

 
Karin Gustafsson, kreativní ředitelka COS říká: “Jsme nadšeni, že již potřetí spolupracujeme s Danielem a Alexem, být u zrodu nové instalace je úžasný zážitek. Jejich experimentální přístup, zajímavé využití materiálů a schopnost interakce s diváky, se dokonale hodí ke stylu COS. Je skvělé, že můžeme tuto instalaci vytvořit právě v Soulu – dynamickém a moderním městě, které silně rezonuje s naší značkou.

 
Daniel Arsham a Alex Mustonen ze Snarkitecture dodávají: “Velmi si vážíme pokračování naší spolupráce na sérii kolaborací se značkou COS. Jedná se o první projekt Snarkitecture v Soulu. Instalace bude kombinovat technické aspekty nejnovější kolekce COS s naší vizí, které společně vytvoří jedinečný zážitek pro návštěvníky. Těšíme se, až na podzim v Soulu instalaci představíme.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.