Share |

Tyler, The Creator x Converse

TYLER, THE CREATOR x CONVERSE
 
Zrušení Tylerova včerejšího pražského koncertu jsme oplakali. Nicméně, kolem tohohle úžasně rozjetého týpka se pořád něco děje.  Na twitteru hoří plamen debat, zda se v písničce I Ain’t Got Time! odkopal coby homosexuál (verš "Od roku 2004 se líbám s bílýma klukama" není úplně macho hetero:). Jeho nové album mělo vyjít koncem měsíce, ale už leaklo, a podle toho, co píší hudební bloggeři a bloggerky, je Scum F*ck Flower Boyskvělá deska!
 
Co ještě? Tyler, The Creator právě dnes spojuje síly s Converse a přináší do nové spolupráce svou osobitou nápaditost. Prvním společným počinem je nový ikonický model One Star, který byl představen dnes, 11. července 2017.
Semišové One Stary rozhodně nezapřou Tylerův osobitý rukopis. Limitovaná edice je jeho jedinečným dílem, počínaje od zvolené světle modré barvy až po grafiku na podšívce. 
Na začátku spolupráce získá tuto limitku 2100 Tylerových fanoušků, kteří se v loňském roce zúčastnili módní přehlídky Tylerovy značky oblečení Golf Wang. 
Limitovaný počet One Star tenisek bude také k dispozici od 13. července na Tylerově webové stránce GolfWang.com a na Converse.com za cenu sto dolarů. Vážně o nich uvažujeme...
 
Více info na www.conversecz.com

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.