view counter
Share |

Skrillex: Ikona dnešních dní?

Skrillex je čtyřiadvacetiletý DJ a hudební producent z Los Angeles. Skrillex je trefa do černého od pořadatelů Rock For People. V létě totiž do Česka dorazí exkluzivní zboží, interpret obdivovaný internetovou generací v téměř všech anglofonních zemích světa, nadaktuální ikona dnešních dní.
 
"V milánském hotelu mi ukradli oba moje přenosné počítače a pevné disky. Byly na nich i složky k projektu Skrillex a všechny jsou teď pryč. I nové album je v háji. Týden jsem si trhal vlasy, teď už se snažím soustředit na budoucnost a na předělání té nahrávky," napsal Skrillex vloni na jaře na zeď nářků na Facebooku. Během léta pak nahrál "Bangarang EP", které před několika týdny vyšlo a vyholenému klukovi z plakátů vyneslo umístění v elitní jednatřicítce těch nejprestižnějších hitparádách obou polokoulí - v podžebříčcích UK Dance i US Dance Skrillexovo v pořadí čtvrté épéčko dokonce triumfovalo.
 
Letos by měla glitchové celebritě vyjít debutová nahrávka, kterou Skrillex - při boží milosti - představí v létě v Hradci Králové.

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.