Share |

Premiéra nového videoklipu Špinavýma rukama a pozvánka na křest nové desky kapely Kontrolla

 
Den před koncertem vypouští Kontrolla klip ke skladbě Špinavýma rukama. Jedná se o čistou esenci nové desky Načernokterou kapela pokřtí tuto sobotu v Metromusic baru v Brně. Album pokřtí stand-up komik, fejetonista a spisovatel Pavel Tomeš a zahrát přijde i skupina Professor Leopard.
 
Tohle nám k akci a desce poslala přímo Kontrolla:
Olaf (zpěv): Deska je špinavá, nahraná bez střihů na analog, zabývá se temnými tématy, není přikrášlená, to pro nás znamená načerno. Taky to může znamenat, že jsme si to vydali sami na truc mainstreamu, ke kterému se nikdy nesnížíme. U poslechu zažijete vůni zakázaného ovoce, jako když jedete šalinou načerno.“
Hans (bicí): „Videoklip ctí ducha desky, je natočený na 8mm film bez pomoci profíků, prostě jen tak... Načerno.“ 

 
O kapele:
Syrový zvuk, živelnost a nadsázka jsou pro skupinu Kontrolla typické. V kapele se sešli bývalí členové skupin Laputa, Narvan, Holly Rollers, Grassův pytel ad. Pětice brněnských hudebníků se zformovala před 4 roky. Za tu dobu už mají za sebou řadu úspěšných koncertních i festivalových vystoupení, spousty humorných trailerů na svoje akce a hlavně vydání CD Pokuta (2012). Kapelu opustil Marek Olbrzymek (klávesy, zpěv a na koncertě se zároveň s kapelou posledním společným vystoupením rozloučí kytarista Laďa Kruta.

24.1. Kontrolla - křest desky Načerno, Professor Leopard (Metromusic bar)
www.kontrolla.cz.
http://kontrolla.cz/kontrolla/?page_id=4

 
 
 
 
 
 
 
 

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.