Share |

Letní den se Spolu dětem podpoří vzdělání dětí z dětských domovů

Den plný her, soutěží, zábavného programu a charity pořádá nezisková organizace Spolu dětem. Přijďte si s dětmi ozdobit lahodné sušenky, zasoutěžit a užít si pohodový letní den – 16. července od 10h do 18h na Náměstí Míru v Praze.
 
Čekají na vás také Dobrostánky Spolu dětem, na kterých si můžete zakoupit nejrůznější darované či nové věci. Těšit se můžete na knížky, hračky, keramiku, kosmetiku, šperky, kabelky, oblečení a mnoho dalšího. Nákupem přispějete na vzdělání dětí v dětských domovech. Výtěžek z dobrostánků půjde na projekty Dejme šanci dětem a Postav se na vlastní nohy.
 
Dejme šanci dětem je nejstarší projekt českého internetu, který podporuje konkrétní potřeby dětí z dětských domovů a pěstounských rodin. Najdete ho na webových stránkách www.sance.cz, děti sem píší samy své příběhy a přání na podporu ve vzdělání, zálibě nebo přípravě na budoucí povolání. Lidé jim mohou přímo prostřednictvím webu pomoci.
 
Postav se na vlastní nohy připravuje formou workshopů starší a dospívající děti na odchod z dětského domova a vstup do samostatného života. Tento přechod je pro děti z dětských domovů nejrizikovějším a nejproblematičtějším obdobím jejich života.
 
Letní den se Spolu dětem pořádá obecně prospěšná společnost Spolu dětem. Záštitu nad ní převzala paní Mgr. Kateřina Jechová, zástupkyně starostky MČ Praha 2.
 
Výborné občerstvení zajistí kavárna  Mamacoffee a palačinkárna Galletka.

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.