Share |

Kosmetika pro umělce? Zdravá a inspirativní!

Jste designérka nebo výtvarník. Toužíte po kosmetice. Jaká by měla být? Určitě kvalitní, protože máte náročný životní styl. Šetrná nejen k vašemu tělu, ale i k přírodě, protože takové zastáváte hodnoty. Inspirativní, protože bez nápadů to nejde. A taky cool, protože takoví jste i vy. Už jste byli v ECOart Salon Rolland?
 
ECOart Salon Rolland je místo, kde se potkávají světy, které byste jinak jen těžko dávali dohromady.  V jedné chvíli se může proměnit ve fashion salon, galerii a klub s DJem. Kadeřnictví a showroom s kosmetickými produkty je tady standardně. Na první pohled eklektický koncept má poměrně jednoduché rozuzlení - všichni aktéři o sebe pečují a mají na kosmetiku podobné nároky. Potřebují, aby fungovala, měla příběh, který je jim blízký, a byla výjimečná.
 
Mladá návrhářka Míša Dúcká, která momentálně sklízí pochvalu i od největších módních kritiků na scéně, nedávno představila v ECOart Salonu Rolland svou letošní svatební kolekci. „Začalo to tím, že se mi v salonu starali o vlasy. Pak jsem si oblíbila i jejich produkty na domácí péči. Následovala příležitost zhotovit pro Rolland pracovní oděv, který by kadeřnictví symbolizoval. A spolupráce zatím vyústila svatebním koktejlem s módní přehlídkou mých nových návrhů svatebních šatů. S budoucími klientkami se chci vídat pravidelně právě tady. Dává to smysl,“ vysvětluje Míša Dúcká.

S vlajkovým salonem organické kosmetiky Rolland OWAY se spojil i známý výtvarník Dominik Mareš. Právě teď zde probíhá jeho prodejní výstava Lakovky, kterou připravil přímo pro tento prostor. „S majitelkou salonu Martinou Sikorovou jsme měli v plánu společný projekt už dlouho, až teď ale přišel čas na prezentaci mojí jemnější části tvorby. Tu si mohou (nejen) ženy vychutnat nejlépe právě z křesla, ve kterém se oddávají péči kadeřníka. Na úplném začátku našeho přátelství ovšem stála taková malá lahvička se slanou vodou, kterou si oblíbily moje vlasy, ale i duše. Voní totiž jako dovolená u moře a to já tuze rád!,“ říká kontroverzní výtvarník, který vytvořil hlavní sérii obrazů pro Rolland ze skutečných laků na nehty. „Rád bych pracoval s laky jako s barvami i dál. Pokud by se chtěla nějaká žena podílet na mých dalších dílech a má doma nějaké navíc, budu rád, když mi je nechá právě v Rollandu,“ dodává Dominik Mareš.  

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.