Share |

Kam v pátek? Na Clash na trash electro!

 

Král trash elektra HAEZER z jihoafrického Kapského města poprvé v Praze! Jeho sety jsou tak našlapané, že kdo  27. 5. v Chapeau Rouge nepropotí triko, dostane zpátky vstupné!

Haezera podpoří mladý britský vlčák BULLWACK, nejnovější objev na dělící čáře mezi elektrem a dubstepem. Do Prahy se taky vrátí rakouský projekt DISCO DEMONS, svázaný se stejnojmenným hudebním blogem. A pojistky vyhodí rezidentní THE FAKES. Tohle je dosud nejostřejší CLASH!

HAEZER, král trash elektra, průkopník death gangsta. HAEZER pochází z Kapského města v Jižní Africe a jestli jste na minulém CLASHI! viděli Double Adapter, tak je vám jasné, na čem jsou tam DJs odrostlí a taky to, že Haezer hodí stage diving ani nemrknete. Možná i v Chapeau.

Začínal jako předskokan pro pro Steva Aokiho, nebo Le Castle Vaniu. Dal turné s Cyberpunkers, kteří mu taky pomohli s debutovým singlem Who The Fuck is HAEZER. Vzápětí se mu povedl remix pro francouzské střelce The Toxic Avenger a rappera Orelsana N'importe Comment, především ale dělá na vlastních věcech.

 Na mejdanech je vyhlášený tím, že je stejně divoký, jako dav, který dokáže nabít takovou energií, že druhý den vyjdete Sněžku jako kdyby šlo o procházku parkem. „Nikdy jsem se nezabýval tím, že se tak ztřískám, že bych nemohl mixovat,“ tvrdí Haezer, který do sebe při hraní lije tequilu přímo z lahve. „Djing je přece prdel. Navíc hraju hlavně svoje věci, a ty si dobře pamatuju, takže je pak můžu naživo proměňovat, aniž bych se ztratil.“ 

http://soundcloud.com/haezer

BULLWACK, vlčák z Londýna. Nejčerstvější talent. Bullwack se do hudby zakousnul sotva před rokem a hned jeho první remix vyhrál soutěž na SSS records, kde se dočkal místa vedle remixů od The Toxic Avenger. Od té doby se nezastaví. Controls, Comic Strips, L.A.S.E.R. Voltronixx, Sirian Bank, M.O.G. King Minos, The Boomzers, ti všichni si u něj podávají kliku. Tenhle kluk v Chapeau, to je jako kdyby si tam dala drink patnáctiletá Kate Moss. Prostě zvuk roku 2012 hned teď a vedle Staromáku.

http://soundcloud.com/bullwack

DISCO DEMONS, upíři z Vídně. Začalo to v Rakousku před čtyřmi lety: sound Ed Banger generace ovlivnil Disco Demons natolik, aby začal pouštět desky. Mixovali elektro, techno, punka  trash do nevšedního mixu, který jste už na CLASHI! mohli ochutnat. Disco Demons nemají připravený set, všechny smyčky prohánějí přes MIDI. Nebude to stejné jako tehdy. Bude to ještě lepší. 

Hráli už po boku The Bloody Beetroots, Crookers, Dirty Disco Youth, Stereoheroes. Jejich hudební vkus můžete otestovat na

http://www.discodemons.net

  • http://www.facebook.com/discodemons

THE FAKES. Rezidentní THE FAKES se potom postarají o to, abyste domů šli až po rozednění. Jejich mixtape s názvem Kocour Pikeš přichází si můžete poslechnout a stáhnout zde:

http://soundcloud.com/kokes69/the-fakes-the-january-mxtp-kocour-pike-p-i...

http://www.myspace.com/fakesclash

http://soundcloud.com/the-fakes-1

CLASH! v Chapeau Rouge v pátek 27. května začíná ve 21 hodin

Vstup do 22.00:  80,- Kč, potom víc. 

Videopozvánka:

http://www.youtube.com/watch?v=3_MSs6eOqEo

Facebook:

http://www.facebook.com/event.php?eid=214811591879271

To je CLASH! Pojistky budou lítat!

 

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.