Share |

The Drain vydávají nový single a videoklip

Pražská čtveřice dekadentních floutků The Drain vydala 10. června 2013 nový single Give It A Go, který byl vypuštěn i s videoklipem zasazeným do glamového prostředí legendárního pražského Varieté Alhambra, v jehož prostorech je v současné době provozován luxusní strip klub Goldfingers. O výrobu klipu se postarala  Deep Side Production s režisérem Davidem N. Jahnem, který je znám mimo jiné i díky založení a vedení jediné současné pražské burlesky.  Právě glamově dekadentní atmosféra je hlavním rysem videoklipu, který je výrazný především po vizuální stránce a dokresluje naléhavost samotné písně.

Single  Give It A Go je předzvěstí nového dlouhohrajícího alba, na kterém kapela právě pracuje a jehož vydání je naplánováno na konec září 2013. Deska vzniká, stejně jako právě vydaný single, v pražském Golden Digital Studiu ve spolupráci s Amakem Golden a Ronem Synovitzem.

Kromě samotného singlu kapela vydala ještě b-side píseň nazvanou Fucking Awesome, která svou tématikou, textem a názvem nastiňuje, jak bude pojato připravované druhé LP kapely The Drain.

 

Videoklip je k vidění zde:

http://bandzone.cz/premiera/thedrain-the-drain-give-it-a-go

Odkazy na The Drain:

http://facebook.com/thedraincz

http://thedrain.bandcamp.com

http://bandzone.cz/thedrain

http://youtube.com/drainmusic

 

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.