view counter
Share |

CONVERSE UVÁDÍ SHOW PUBLIC ACCESS

Converse oslavuje odvážný duch dnešních mladých lidí skrze show Public Access, která promlouvá jejich hlasem a představuje vize kultury dnešní mladé generace. Série odstartuje 5. září ve 23:00 našeho času na Twitteru.
 
Public Access je kreativní platforma pro velké myšlenky a různorodé názory sdružující komunitu lidí, kteří mění kulturu prostřednictvím svých odvážných počinů a vyprávění. Program různých videí dává prostor mimořádným mladým lidem jednoduše vstát a vyjádřit se, rozporovat status quo, zasévat první semínka změn a poté společně diskutovat o svých vášních a zájmech.
 
Converse korunovala Miley Cyrus a Maisie Williams symboly dnešní generace a přizvala je ke spolupráci se značkou, aby společně vytvořily jejich vlastní Public Access epizody. Organický formát a otevřené fórum show umožňují každé z královen skutečně autentické setkání se svou komunitou.
 
S pomocí jejich přátel, kterými jsou různorodí umělci, inovátoři, aktivisti a mladí vizionáři, Miley a Maisie v roli moderátorek show odkrývají své cíle, výzvy, a to, co je pro ně v dnešní rychle se proměňující kultuře podstatné.
 
Epizoda Miley Cyrus dokazuje, že mladiství duch není definován věkem a představuje 81letou cirkusovou kaskadérku Carlu Wallenda (z renomovaných Flying Wallendas) a 66letou tanečnici a šampiónku v pole dance Gretu Pontanelli. Kromě těchto žen se k Miley připojila i její sestra Noah Cyrus, dále 23letá zpěvačka Amine, komik Brandon Wardell, rapper a zpěvák Buddy a 19letá vynálezkyně Ann Makosinski.
 
Public Access show Maisie Williams představuje hereckou hvězdu Millie Bobby Brown a Amandla Stenberga společně s R&B zpěvákem Sydem, 17letou Chef Glynn McGarry a aktivisty, kteří se otevřeně vyjadřují nezávisle na jejich věku.
 
Converse premiéra show Public Access bude představena světu na streamu na Twitteru v prvním zářijovém týdnu a společně s unikátní video serií přinese fanouškům možnost s hvězdami konverzovat v real-timu a reagovat na timelinu Twitteru.
 
Show Public Access bude k dispozici zdarma pro přihlášené i nepřihlášené uživatele Twitteru po celém světe. Fanoušci budou mít také možnost sledovat stream na converse.twitter.com nebo skrze @Converse. Po debutu show na Twitteru bude každá epizoda ke sdílení i zhlédnutí na Youtube.com/Converse a Facebook.com/Converse.
 
Public Access epizody režíroval Andrew Barchuilon, styloval Ian Bradley a nafotil Tyler Mitchell.
 
Public Access Twitter Live Program:
Maisie epizoda - 5. září @6:00PM EST/ na YT a na FB 6. září
Miley epizoda - premiéra pozdní září/ na YT a na FB pozdní září
 
O Miley Cyrus
Miley Cyrus je zpěvačka, skladatelka, herečka, umělkyně a filantropistka. S pěti #1 alby včetně alba Bangerz z roku 2013, které bylo nominováno na GRAMMY a stalo se platinovým v USA, pěti vyprodanými světovými turné a téměř třiceti miliony prodaných alb je Miley Cyrus jednou z nejvlivnějších popových umělkyň. Miley je zároveň jedna z nejvyhledávanějších interpretek v historii internetu se 160 miliony sledujících na digitálních platformách a více než třemi miliardami zhlédnutí videí. Její šesté album s názvem Younger Now bude představeno 29. září debutovým singlem “Malibu” nominovaným na nejlepší popový počin roku 2017 v rámci MTV Video Music Awards. V září se Miley také vrací jako porotkyně do třinácté sezóny NBC show “The Voice”, která bude mít premiéru 25. září.

 
O Maisie Williams
Maisie Williams se narodila 15. dubna 1997. Nejvíce se proslavila jako Arya Stark v HBO seriálu Hra o trůny, který se blíží ke konci své sedmé sezóny. Tato role jí vynesla dvě Portal ceny, v roce 2012 pro nejlepší herečku ve vedlejší roli a cenu pro nejlepší mladou televizní herečku, kdy se zároveň stala nejmladší takto oceněnou herečkou v historii. Následovalo ocenění Radia 1 cenou Teen Award pro nejlepší britskou herečku v roce 2013. V roce 2014 byla označena za jednu z mezinárodních vycházejících britských hvězd zítřka a vyhrála Entertainment Weekly Award za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli. Na začátku roku 2015 získala Maisie cenu European Shooting Star na Berlínském filmovém festivalu za její roli ve filmu Carol Morley s názvem The Falling. V roce 2016 získala za stejnou roli cenu London Critic's Circle Award pro nejlepšího mladého umělce a cenu The Evening Standard Rising Star Award. Její zobrazení teenagerky Casey v Channel 4 filmu CyberBully vyvolalo kritické ohlasy, ale také nominaci na BAFTA za nejlepší single drama. Maisie si zahrála i v prvním britském Netflix filmu IBoy s Billem Milnerem, který režíroval Adam Randall a nedávno zazářila v Aardmanově filmu Early Man. V současné době Maisie Williams natáčí nový Marvelův počin X Men: New Mutants po boku Anyy Taylor Joy, Charlieho Heatona pod režijní taktovkou Joshe Boona. Není tomu také tak dlouho, co Maisie představila produkční společnost Daisy Chain Productions, pod kterou vznikl první krátký film Stealing Silver.
 
O CONVERSE:
V některých ohledech nás znáš. Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století a nyní pracuje na vytvoření nové streetové klasiky. To, co nosíš je inspirováno sportem, ulicí a kulturou, Converse to sleduje a redefinuje s tebou. Když obouváš Converse, vytváříš autentický pouliční styl, a to jednoduše tím, že jsi sám sebou. Nezáleží na tom, zda má Chucky na sobě sedmdesátiletá basketbalová legenda na obrázku v knize nebo jsou k vidění na tobě na ulici, Chucky byly vždy “na pohodu”…protože je nosíš právě ty. Nevíme, jakou cestou se vydáš, ale jedno je jisté, že Converse vezmeš na tu cestu s sebou.
 
O CONS:
Lidé jezdí na skateboardu v Converse teniskách již dekády, tedy daleko před tím než byly značkou pro tento účel navrženy. V současnosti vyrábí Converse tenisky CONS pro všechny typy jezdců s osobitým stylem určených na jízdu i na ulici. Ke klasickým stylům Chuck Taylor a One Star se přidávají CONS vylepšené o měkčí stélku, odolnější materiály a kvalitní podešev pro špičkovou přilnavost na prkně. 

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.