Share |

48 Hour Film Festival: To tu ještě nebylo

 

48 HOUR FILM PROJECT, největší časovaná světová filmová soutěž svého druhu přichází poprvé do Prahy!  Pražský 48 Hour Film Project se bude konat od 21. do 23. října 2011 a vyvrcholí 29. října, s promítáním soutěžních filmů v kině LUCERNA a následnou party v CHAPEAU ROUGE.  Vítěz pražské soutěže obdrží Grand cenu v podobě letenky do Taosu v Novém Mexiku v USA, kde se budou letos v rámci mezinárodního filmového festivalu promítat nejlepší filmy z celého světa. Vítěz bude mít také možnost soutěžit o mezinárodní peněžní odměnu a promítání v rámci filmového festivalu v Cannes 2012.

 48 HOUR FILM PROJECT je skvělý způsob pro studenty filmu, herce, scénáristy a všechny s tvůrčími ambicemi dostat se ven a natočit projekt. Žádné nekonečné čekání na dostatek prostředků, inspiraci, nebo hvězdné obsazení. Zaregistrujete se, dostavíte se na místo určení a do 48 hodin máte hotový film, kterým můžete dokázat svůj talent!
A za méně než o týden později se bude váš film promítat na velkém plátně v krásném kině Lucerna před skutečným publikem a panelem skvělých porotců.Pak můžete váš projekt promítat on-line a zaslat jej na další filmové festivaly po celém světě.
 48 HFP je velkým hitem po celém světě, ale především ve městech s velkou tvůrčí populací (jako je Los Angeles). Lidé tvoří týmy různých velikostí, kde všichni zúčastnění přináší něco co umí a každý má ohromný zážitek. Každý tým má potenciál stát se skutečnou profesionální jednotkou, s režisérem, producentem, scenáristou, kameramanem a herci. Velikost týmu a jeho role jsou zcela na členech týmu. Dalším faktem je, že lidé v týmu si často rozdělí poplatky za registraci.
Podrobnější informace o pravidlech festivalu naleznete zde: http://praha48film.com/rules
Další informace o projektu, historii a cenách najdete v tiskové zprávě zde:
http://praha48film.com/about
Pokud jste připraveni k registraci, podívejte se na http://praha48film.com/.
Včasná registrace (již otevřena) umožňuje zlevněné vstupné.
____________________________________

 
 
 

jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.