view counter
Share |

Vyhrajte Manu

MANA přichází s revoluční novinkou, se kterou ušetříte ještě více času, a přesto budete mít svůj jídelníček plně pod kontrolou. Výrobci této revoluční potravy chápou, že zaneprázdnění lidé už toho mají „na talíři dost“, a proto vyvinuli efektivní jídlo ve formě nápoje, které řeší námahu spojenou právě s jídlem a jeho přípravou. Strava budoucnosti, doteď dostupná v práškové verzi, nově přesídlila do drinku a vy tak můžete mít nutričně vyladěnou porci stále po ruce jednoduchým otočením víčka. 
Jeden drink o objemu 330 ml obsahuje 400 kcal nutričně vybalancované energie, která pokryje 20 % vašich denních potřeb. Stačí protřepat, otevřít a vychutnat si přesnou porci jídla. MANA je navržena v laboratoři, založena na více než 44 klinických studiích a vyrobena high-tech postupy. Dalo by se říci, že je to jídlo budoucnosti, které si však můžete vychutnat již dnes. Díky použití nejmodernějších technologií vydrží nápoj čerstvý celý rok bez potřeby chlazení a stabilizátorů. Neobsahuje laktózu ani produkty ze zvířat, je proto vhodná i pro vegany.
 
Cena jednoho 330ml drinku o kalorickém obsahu 400 kcal je 65 Kč a to včetně dopravy zdarma. Nutriční skladba na jednu investovanou korunu nemá v Evropě srovnání. Zakoupit ho můžete v balení po 12 kusech na webových stránkách www.mojemana.cz, kde se také dozvíte více informací. 
Vizionáři v Maně se stali partnery mezinárodního festivalu populárně-vědeckých filmů v Olomouci, který se koná 25. – 30. dubna, a který různými prostředky podporují. Šťastlivci tak nyní mají možnost získat super festivalový merchandising – např. trička, kelímky a samolepky.
 
Více informací o festivalu hledejte na www.afo.cz
 
Jak MANU vyhrát?

1) Staňte se odběrateli našeho e-mailového zpravodaje. 1-2x měsíčně vám přijde výběr novinek, článků, rozhovorů a soutěží webu www.protisedi.cz.
Přihlášení k odběru ZDE: http://eepurl.com/PcVbj
 
2) Zodpovězte správně soutěžní otázku. Mail, ze kterého pošlete odpověď, musí být ten samý, který je přihlášený k odběru zpravodaje. Pokud už odběrateli jste, krok 1 přeskočte:) Uveďte jméno a adresu, kam výhru zaslat!
 
 
Soutěžní otázka:
 
Co znamená zkratka AFO?
 
Pište na souteze@protisedi.cz s předmětem SOUTEZ MANA. Soutěž končí 25.4. 2017 ve 13 hodin.
Vyhrávají první 3 správné odpovědi, každá z vítězů dostane balíček se 12 nápoji Mana + balíček propagačních předmetů festivalu AFO.
Výherce budeme kontaktovat mailem.
 
Zasláním e-mailu potvrzujete následující:
Uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 SB., o ochraně osobních údajů (dále jen "Zákon o ochraně osobních údajů") souhlas se zpracováním mou osobou zde poskytnutých osobních údajů firmě PROTIŠEDI s.r.o. jakožto správci, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího zpracování dat ukládáním na nosiče informací a vyhodnocováním souboru údajů na dobu 10 let od udělení souhlasu. Souhlasím se zasíláním e-mailového zpravodaje Protišedi. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.
 

 
Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.