Share |

Vyhrajte knihu Každý má svou lajnu

Máme pro vás soutěž o novou knihu nakladatelství Host - Každý má svou lajnu od Petry Dvořákové.

Jak vyhrát?
1) Staňte se odběrateli našeho e-mailového zpravodaje. 1-2x měsíčně vám přijde výběr novinek, článků, rozhovorů a soutěží webu www.protisedi.cz.
Přihlášení k odběru ZDE: http://eepurl.com/PcVbj
 
2) Zodpovězte správně soutěžní otázku. Mail, ze kterého pošlete odpověď, musí být ten samý, který je přihlášený k odběru zpravodaje. Pokud už odběrateli jste, krok 1 přeskočte:) Uveďte jméno a adresu, kam výhru zaslat!
 
 
Soutěžní otázka:
 
Doplňte pranostiku: O jakém sportu se v knize především píše?
 
Pište na souteze@protisedi.cz s předmětem SOUTEZ LAJNA. Soutěž končí 14.4. 2017.
Vyhrává první správná odpověď.
Výherce budeme kontaktovat mailem.
 
Zasláním e-mailu potvrzujete následující:
Uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 SB., o ochraně osobních údajů (dále jen "Zákon o ochraně osobních údajů") souhlas se zpracováním mou osobou zde poskytnutých osobních údajů firmě PROTIŠEDI s.r.o. jakožto správci, za účelem zařazení do databáze správce a dalšího zpracování dat ukládáním na nosiče informací a vyhodnocováním souboru údajů na dobu 10 let od udělení souhlasu. Souhlasím se zasíláním e-mailového zpravodaje Protišedi. Beru na vědomí, že mám právo přístupu k osobním údajům a další práva v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat
 

 
Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.


jádu
view counter
Webové aplikace by iQuest s.r.o.